Ş.Ligi C Grubu 3.Maç | M.United 1-0 Bursaspor | 20 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ş.Ligi C Grubu 3.Maç | M.United 1-0 Bursaspor | 20 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: Ş.Ligi C Grubu 3.Maç | M.United 1-0 Bursaspor | 20 Ekim | İlk Yarı | Star TV

obertan naptı öyle :asd:

Cevap: Ş.Ligi C Grubu 3.Maç | M.United 1-0 Bursaspor | 20 Ekim | İlk Yarı | Star TV

Maç 1-0'ken tribünler boşalmaya başladı. Benim bildiğim ya farklı mağlupken gider seyirciler, ya farklı galipken. 1-0'ken stat boşaldı :)

oha bale hat-trick yapti.. inter 4-3 tottenham

Millet 7+ oynadı adamlar 2-3 gol bile yapamadı yaa. Handikap bile olmadı :)

Mac bitti. Bursa fark yemedi, Ferguson sagolsun.

Cevap: Ş.Ligi C Grubu 3.Maç | M.United 1-0 Bursaspor | 20 Ekim | Maç Sonucu | Star TV

fenerlilerin kursaginda kaldi bursa rezil olacak saniyorlardi :asd:

son pozisyon gol olsaydi keske.. yazik oldu..

Cevap: Ş.Ligi C Grubu 3.Maç | M.United 1-0 Bursaspor | 20 Ekim | Maç Sonucu | Star TV

Gönül İsterdi ki Bursa yensin ama olmadı.Geçmiş Olsun.

handikaplı oynadık yattık :D

barça bile acıdı 90da gol attı :asd:

Bursaspor maç oynaya oynaya tecrübe kazanıyor. İlk maç 4-0 sonra 2-0 şimdi 1-0. Sıra atmaya geldi.

İzledim tarihi bi maç olur belki diye ama umduğum gibi olmadı.Manchester'ın yedekleri ( bugün as takımda oynayanlar ) fazla yüklenmedi.

Cevap: Ş.Ligi C Grubu 3.Maç | M.United 1-0 Bursaspor | 20 Ekim | Maç Sonucu

ManU çok düz bir orta saha ile çıktı.Pozisyona giremediler fazla.

Bi ara spiker şey dedi "Galatasaray Şampiyonlar Ligindeki ilk senesinde 6.maçında 81 dakika'da gol atmıştı". deli oldum.

Volkan Şen maç boyunca en az 20 defa top kaybı yapmıştır.Nani bu maçta mokunu çıkarsa dahi,ki Volkan Şen'den 1000 kat daha iyi futbolcu,kendisi bile Volkan'dan daha basit oynadı diyebilirim.Volkan 3 kişinin arasına dalıyor sonuç hep hüsran yine hüsran.Ozan İpek,Volkan Şen ve Sercan Yıldırım,bu futbolcuları İstanbul'dan bir takım kadrosuna katarsa,verilen ücret ne olursa olsun,o para sokağa atılmış demektir.Bu 3 futbolcudan da ne köy olur ne kasaba,3 şampiyonlar ligi maçını da izledim dikkatle,bu adamlara iyi futbolcu diyen,futboldan anlamıyor demektir.Çok net söylüyorum!Türk futbolunun Arda'dan sonra yetiştirdiği yetenekler bu 3 futbolcu ise,vay ki ne vay halimize!

Bi ara spiker şey dedi "Galatasaray Şampiyonlar Ligindeki ilk senesinde 6.maçında 81 dakika'da gol atmıştı". deli oldum.

Yani seçip gidip burada milleti galyana getiriyorsunuz ha , orada aslında gururlanmak gerek . Orada bir kelime hatan herşeyi değiştiriyor , "Galatasaray bile" dedi . Gururlanman yerine kafayı yiyorsun , bence yemeye devam et +1 iyidir bizim için.

Üst Alt