Ş.Ligi C Grubu 5.Maç | Valencia 6-1 Bursaspor | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ş.Ligi C Grubu 5.Maç | Valencia 6-1 Bursaspor | Maç Sonucu

Cevap: Ş.Ligi C Grubu 5.Maç | Valencia 4 -0 Bursaspor | 24 Kasım | 21.45 | Star

ya aslinda hic birsey de diyemiyorsun.

fener, Galatasaray, bjk utansin...

"Bize her yer valencia" :D

yarın heykelin olduğu yere valencia formalıları beklerler artık.

Ertugrul kendi rekorunu kiracak galiba :D

Beşiktaş'lıların gurur gecesi olacak bu gece anlaşılan.

Volkan-Sercan ikiside balondan başka birşey değil. Zaten iyi olsalar Hiddink Milli takıma alırdı adamların en iyi zamanı.

valencia acımazsa ikinci devre rahat 8-9 olur:D hatta ilk devre 6 olurdu

Bursa .. Bursa .. Bursa çocuğuyum her yerde yenilirim yenilirim yenilirim ben

Her yerde çalışırım

Bu ne CL ye gitmek te mi yasak fark yemek yasak .. ne lan bu

:D

NTVSpor'da Nadal-Djokovic maçından daha fazla keyif aldım.

Kuralar çekilmeden önce Real Madrid'i isteriz diyen kulüptü bu dimi :)

Bizi en çok üzen içimizde yaşayan valencialılar. Burda öz Valencialılar diye fırın açmayı valencia uşakları pide salonu demeyi biliyorsunuz maçtan sonra valencia arka sokaklarında bi tane Valencialı yoktu. Gelemiyorsunuz. Çünkü hepiniz meydandaydınız.

Aslinda oturur desteklerim Bursaspor'u, ama gercekten mustahak oldugunu dusunuyorum. Ertugrul Saglam'in insanlarin dilen artik pelesenk olmus "adam gibi adam"liginin icinin ne kadar bos oldugunu, Bursaspor'un oynadigi futbolun su anda bulundugu yeri haketmedigini dusundugumden dolayi bu skorlar bana ders niteliginde geliyor. Sampiyonlar Ligi'ne sag bek yedegin Mustafa Keceli olarak hazirlaniyorsan zaten ciddi bir takim planlama hatalari vardir, ama onun disinda savunmada Omer-Ibrahim Ozturk ikilisini gormek de ayri bir aci veriyor. Turkiye'de ceke ceke bir yere kadar iste, Servet, Omer, Ibrahim gibi adamlar dagiliveriyorlar karsilarinda hakemiyle, futbolcusuyla, seyircisiyle dogru duzgun bir organizasyon gorduklerinde.

Bir de bunu ligin kalitesiyle olcme hatasina dusmemek gerekiyor. Valencia'nin karsisinda su andaki form duzeyiyle Kayserispor, Trabzonspor, Fenerbahce, hatta ve hatta Kayseri deplasmanindaki Galatasaray dahi olsaydi su anda basabas bir oyun izliyor olurduk. Bursaspor bir suru etkenin sayesinde su anda bulundugu yerde - kismen kismet, kismen ligin optimum seviyesini yakalamis olmalari sebebiyle ayakta kaldilar iki senedir, ama bu sene sonunda ilk dortte yer almayacaklardir.

Aslinda oturur desteklerim Bursaspor'u, ama gercekten mustahak oldugunu dusunuyorum. Ertugrul Saglam'in insanlarin dilen artik pelesenk olmus "adam gibi adam"liginin icinin ne kadar bos oldugunu, Bursaspor'un oynadigi futbolun su anda bulundugu yeri haketmedigini dusundugumden dolayi bu skorlar bana ders niteliginde geliyor. Sampiyonlar Ligi'ne sag bek yedegin Mustafa Keceli olarak hazirlaniyorsan zaten ciddi bir takim planlama hatalari vardir, ama onun disinda savunmada Omer-Ibrahim Ozturk ikilisini gormek de ayri bir aci veriyor. Turkiye'de ceke ceke bir yere kadar iste, Servet, Omer, Ibrahim gibi adamlar dagiliveriyorlar karsilarinda hakemiyle, futbolcusuyla, seyircisiyle dogru duzgun bir organizasyon gorduklerinde.

Bir de bunu ligin kalitesiyle olcme hatasina dusmemek gerekiyor. Valencia'nin karsisinda su andaki form duzeyiyle Kayserispor, Trabzonspor, Fenerbahce, hatta ve hatta Kayseri deplasmanindaki Galatasaray dahi olsaydi su anda basabas bir oyun izliyor olurduk. Bursaspor bir suru etkenin sayesinde su anda bulundugu yerde - kismen kismet, kismen ligin optimum seviyesini yakalamis olmalari sebebiyle ayakta kaldilar iki senedir, ama bu sene sonunda ilk dortte yer almayacaklardir.

Yanlış bir yorum.Ziya Doğan'ın lafı gibi,Bursaspor'un da 4 büyükler gibi 100 milyon euroluk takımlar kuracak bütçesi olsa belki daha farklı olurdu.Benim beklentim en azından bir gol atmaları.Bu sene CL'den,sezon sonu yayın haklarından kazanacakları para ile daha iyi takım kuracaklar elbet.Bizde 2 günde gelmedik buralara.Bugün Trabzonspor'u saymazsak taraftar desteğinden kurumsallaşmaya ligin istikrarlı ve iddaalı takımları arasına girebilecek en büyük adaydır Bursaspor.

Biz de Chelsea'den 5 yemiştik zira UEFA'yı kazandığımız sene.

Gecmis Olsun Bursaspor. Olur boyle vakalar arada. Onemli olan bunlardan ders cikarmak, seneye insallah daha basarili olursunuz.

Üst Alt