Ş.Mosturoğlu: "Tahkim Kurulu 6-1, Disiplin Kurulu 4-3 bizde" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ş.Mosturoğlu: "Tahkim Kurulu 6-1, Disiplin Kurulu 4-3 bizde"

Cevap: Ş.Mosturoğlu: "Tahkim Kurulu 6-1, Disiplin Kurulu 4-3 bizde"

eğer federasyon feneri düşürmezse çok pis küfrederim beni banlayanda banlasın

Yazıklar olsun.Gerçi bunu herkes biliyor..Bu başlığı girişte kullanmak lazım..

Cevap: Tahkim 6-1 Bizden

Bu demecin üzerine zaten o kurulları dağıtmak lazım.

- - - -

Ele geçirdiğiniz Tahkim ve Disliplin kurulu layıkıyla karar veremezse hesabını sorarız Şekip efendi. :mad: :sopa:

yazıklar olsun ya böyle bir rezillik var mıdır dünya üzerinde acaba . düşürmeyecekler . düşürse bile tahkimden geri dönecek. bu ülkede birdaha futbol izlenmez artık

Haftalardır söylüyorum ezikler düşürülmez diye. Çünkü tepki gösteren yok.. Bizim kulüp bile adamların düşürülmesi taraftarı değil.. Medyada öyle bir kamuoyu yaratıldıki şike organizasyonunun tepesindeki şaklaban kahraman ilan edildi.. Şikeyi ortaya çıkartan emniyet güçleri ise neredeyse cezalandırılma aşamasına geldi.

Aslında hala tepkimizi gösterebiliriz. TFF ye mail atmaya devam edelim.

bu haberi savcılık bilerekde sızdırmış olabilir fedarasyonu baskı altına alması ve gerekeni yapması için çünkü çıkacak birşey yok kararı bu seferde savcılığı fena halde sıkıştıracak köşeye.

Haftalardır söylüyorum ezikler düşürülmez diye. Çünkü tepki gösteren yok.. Bizim kulüp bile adamların düşürülmesi taraftarı değil.. Medyada öyle bir kamuoyu yaratıldıki şike organizasyonunun tepesindeki şaklaban kahraman ilan edildi.. Şikeyi ortaya çıkartan emniyet güçleri ise neredeyse cezalandırılma aşamasına geldi.

Aslında hala tepkimizi gösterebiliriz. TFF ye mail atmaya devam edelim.

Renktas haklisin, ama tepkiyle fenerasyon görevini yapacaksa vay futbolumuzun haline.

bu arada shaktar maçına ansıl 2 maç ceza geldiğinide anlamış olduk :)

Şöyle bir durum var :

fb küme düşürülse bile sonraki yıllarda bu iğrenç yapılanma ile, diyet ödemeyi de işin içine katarsak, üstüste şampiyonluklar alabilir.Bu yapılanmanın dağıtılması lazım acilen !

Hiç bana "artık yapamazlar yasalar uygulanırsa" demeyin. Bunun çeşitli yollarından biri, rakibine zarar vermek,yoluna taş koymaktır. Bu federasyon ile Galatasaray'ın işi zor. Çok güçlü olmak zorundayız.

Şöyle bir durum var :

fb küme düşürülse bile sonraki yıllarda bu iğrenç yapılanma ile, diyet ödemeyi de işin içine katarsak, üstüste şampiyonluklar alabilir.Bu yapılanmanın dağıtılması lazım acilen !

Hiç bana "artık yapamazlar yasalar uygulanırsa" demeyin. Bunun çeşitli yollarından biri, rakibine zarar vermek,yoluna taş koymaktır. Bu federasyon ile Galatasaray'ın işi zor. Çok güçlü olmak zorundayız.

Galatasaray yönetimi MAA ı destekleyerek büyük hata yaptı. Bizim yönetim kimden aldı bu aklı hala anlamış değilim.. MAA denen karaktersiz adam fenerin amigolarından farksız...

Şikeyi fener yaptı MAA karaktersizi 2 sefer bize laf söyledi.. Şike yapanlara 1 kere bile laf edemedi karaktersiz.

Galatasaray yönetimi MAA ı destekleyerek büyük hata yaptı. Bizim yönetim kimden aldı bu aklı hala anlamış değilim.. MAA denen karaktersiz adam fenerin amigolarından farksız...

Şikeyi fener yaptı MAA karaktersizi 2 sefer bize laf söyledi.. Şike yapanlara 1 kere bile laf edemedi karaktersiz.

Evet büyük hata yaptık...Aslında ilk zamanlarda bu duruma karşı çıkılmıştı fakat Ünal başkanla Aziz'in görüşmesi ve Kulüpler Birliği toplantısından sonra Mali'yi destekleme kararı aldık...

Adam fb'ye sponsor, hasta fb'li,Aziz'in müthiş desteği var....Yani fb yanlısı olacağını anlamak için medyum olmaya gerek yok.Ben Galatasaray'ın işinin bu federasyon ile çok zor olacağı kanaatindeyim...

Bir de ne demişti Mali : "Benim ismimin olduğu yerde güven vardır"

Hadi ordan...!

FB+TFF+MHK+PFDK=Azizin futbol çiftliği...Adam(!) her yeri ele geçirmiş...tehditler,küfürler. Allahın angutlarıda hala bu dingilin peşinden koşuyorlar...

Yazılanları okudukça Galatasaraylı doğduğum için şükrediyorum.

Yıllarca uyutmuşlar ayakta Türk milletini!

Bu spor mu? Bu futbol? Bu mudur Atatürk'ün izi? Nerde ahlak?

Hükümsüzdür.

zaten özgenerin durduk yere istifa etmesinde vardı bişeyler aziz federasyonu resmen ele geçirmiş zaten azizin sesi bir haluk ulusoy döneminde çıkmıyordu oda öyle yem olcak bir tip değil azize..

a... k...

o... ç...

i....

p.....

azize çok terbiyeliymiş maşallah.

Azize pisliğine bak 2 kelimesinden biri küfür

Üst Alt