s sport plus | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
rezalet.Geçenlerde 1 ay denemek için 17 liraya paket aldım ama çok fazla donuyor.Dun barça atletico maçını adam akıllı seyredemedim bile.Telefondan izleyince çok donmuyor ama bilgisayardan izleyince çok sıkıntı.

rezalet.Geçenlerde 1 ay denemek için 17 liraya paket aldım ama çok fazla donuyor.Dun barça atletico maçını adam akıllı seyredemedim bile.Telefondan izleyince çok donmuyor ama bilgisayardan izleyince çok sıkıntı.

Senin ya internette sıkıntı vardır ya da bilgisayarda hocam. Bu kadar üst düzey platformun bu kadar temel sorunlar çıkartacağını sanmıyorum. Bir ara millet Digiturkplay'den çatır çatır dizi izlerken ben de benzer sıkıntılar yaşıyordum. Meğerse Windows 10 benim ekran kartına güncelleme getirmeyi bırakmış. Ekran kartın Intelse sıkıntı olabilir.

F1 izlerken televizyondan appini kullanıyorum. İnternet hızım vs gayet iyi, ancak s sport plusta zaman zaman beni streamden atıyor veya takılma olabiliyor. Dijitürk platformundan çıktıklarında yeterince server satın almadıklarından şüpheleniyorum...

Senin ya internette sıkıntı vardır ya da bilgisayarda hocam. Bu kadar üst düzey platformun bu kadar temel sorunlar çıkartacağını sanmıyorum. Bir ara millet Digiturkplay'den çatır çatır dizi izlerken ben de benzer sıkıntılar yaşıyordum. Meğerse Windows 10 benim ekran kartına güncelleme getirmeyi bırakmış. Ekran kartın Intelse sıkıntı olabilir.
Yok yav çoğu dandik.

Bein Connect de öyle.

Streaming kaliteleri ciddi manada bok gibi. Görüntü kaliteleri de iyi sayılmaz.

Ekran kartına bakayım bir.İnternet yavaş benim ama ekşi de falan daha hızlı internetle sıkıntı yaşayan kişiler var.Hatta çoğu kişi yaşıyormuş.

Formula 1'i kaçak izlerken illallah edip almıştım. Şu ana kadar hiçbir şekilde donma, durma vs olmadı çok memnunum açıkçası. Hatta dün Barça, Manu, Dortmund maçlarını 3'lü izledim buna rağmen donmadı

Ben bein connetci 3 senedir kullaniyorum
Bir kere bile sikinti yasamadim
Hem telefonda hem tabelette tüm maclari rahat rahat izledim
Derbilerde bile donmuyor yayin

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Üst Alt