Saat 24:00'a kadar Bekleyeceğiz - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Saat 24:00'a kadar Bekleyeceğiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Saat 24:00'a kadar Bekleyeceğiz

ben duyumcunun kraliyim benim gibisi gelmemistir buraya daha

Benim gibisi derken ,başka manada senin gibileri hakkaten az geliyor.Yürü git.Yaşın yirmi iki olmuş daha doğru dürüst, beş yaşındaki çocuğun yazmayacağı şeyler yazmışsın.

Forum gerçekten büyüyor ama ciddiyet,yorum kapasitesi küçülüyor.Bir çare şart.

hadi ben gidiyorum sizi biraz yalniz birakayim aksam geldigimde emana gelmis olur

Galatasaray'da transfer bitmişşşşş, Necati'nin kadroya girmesi kesinleşmişşşşş.

Benim duyduğum diğer bir habere göre Galatasaray Güiza'yla her konuda anlaşmış.

Adnan Sezgin şuan Gençlerbirliği'nin forveti Mustafa Pektemek'in evinde çay içiyormuşşş.

Ne yapmaya calisiyorsun?

Canin sikildiysa git cocuk parkina orda salincakda falan sallan!

Renkataslar burda elektrik yokti son durum nedir saat kaça kadar tranferr devam ediyor yoksa bitti mi?

Tümm gün dışardaydım heyecanla transfer haberi vrmı diye girdim ortada bişey yok :(

enteresan olan spor haberlerinde hiç transferin kesin olarak bittiine dair birşey söylendi mi yoksa ben mi kaçırdım, hep transferin biticei bu son günlerde, son saatlerde tarzı bişey söylendi en fazla, gs transferi kapadı fln gece bitior 17de bitti fln denmedi hiç, hiç bi spor servisi haber yapamıor bunlar hakkında aydınlatmıor insanları

Bu arada nekadar doğru bilmiyorum ama türkiye saati ile 01.00 da transfer dönemi bitiyormış.

aslında artık birinin gelceğini düşünmüyorum ama ufuk resmi sitede açıklanmadığı için acaba diyorum:D

beyler bo$una bekliyosunuz.. necati ate$ kesin giricek kadroya. adam 125 gol atmis butun kariyeri boyunca. az degil yani. ne anlami var milyonlarca euro verip baska bi transfr yapmanin. biriktirsinler o parayi, seneye adam gibi baska bi oyuncu alinir.

arkadaşlar bu arada caner için neden imza töreni yapılmadı bu konu hakkında bilgisi olan varmı

beyler bo$una bekliyosunuz.. necati ate$ kesin giricek kadroya. adam 125 gol atmis butun kariyeri boyunca. az degil yani. ne anlami var milyonlarca euro verip baska bi transfr yapmanin. biriktirsinler o parayi, seneye adam gibi baska bi oyuncu alinir.

LigTV'ye göre Antalya'ya gitmiş Necati.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt