Saat 24:00'a kadar Bekleyeceğiz - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Saat 24:00'a kadar Bekleyeceğiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Saat 24:00'a kadar Bekleyeceğiz

Ufuk Ceylan Galatasaray'da

Kulübümüz, Manisaspor formasını giymekte olan milli kaleci Ufuk Ceylan ile 5 yıllık sözleşme imzalamıştır.

Yeni oyuncumuz Ufuk Ceylan'a hoşgeldin diyor, sarı-kırmızı formala üstün başarılar diliyoruz.

Kulübümüz futbolcularından Yaser Yıldız, Mehmet Güven ve Orkun Usak, bonservisleriyle birlikte Manisaspor'a verilmiştir. Yine kulübümüz futbolcularından Necati Ateş'in sözleşmesi, karşılıklı olarak feshedilerek Antalyaspor'a transfer olmuştur.

Yaser Yıldız, Mehmet Güven, Orkun Usak ve Necati Ateş'e, bugüne kadar kulübümüze verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, yeni kulüplerinde başarılar diliyoruz.

Galatasaray Spor Kulübü

resmi evrakların, lisansların, vs. yetiştirilebilmesi için 00:00' kadar uzatıldı.

daha önce de görmüştük bunun örneğini, hatta birkaç gün uzatılmışlığı bile vardı.

Transfer dönemi sona erdi

Futbolda 2009-2010 sezonu birinci transfer dönemi sona erdi. Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun daha önce aldığı karara göre, 8 Haziranda başlayan 2009-2010 sezonu birinci transfer dönemi süresi bugün saat 18.00'de bitti.

Ara transfer olarak adlandırılan ikinci transfer dönemi ise 4 Ocak-1 Şubat 2010 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

ligtv.com.tr de böyle diyor. :confused:

Transfer dönemi sona erdi

Futbolda 2009-2010 sezonu birinci transfer dönemi sona erdi. Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun daha önce aldığı karara göre, 8 Haziranda başlayan 2009-2010 sezonu birinci transfer dönemi süresi bugün saat 18.00'de bitti.

Ara transfer olarak adlandırılan ikinci transfer dönemi ise 4 Ocak-1 Şubat 2010 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

ligtv.com.tr de böyle diyor. :confused:

öyle olsa ufuk transferi nasıl olurdu?

00:00'a akdar zaman var daha diye biliyorum ben.

Ufuğuda resmi siteye koyduklarına göre bu iş burda bitmiştir.

Eğer başka transfer olsaydı birlikte koyarlardı.

Yazık oldu yabancı stoper almadan kapadık :(

Ufuğuda resmi siteye koyduklarına göre bu iş burda bitmiştir.

Eğer başka transfer olsaydı birlikte koyarlardı.

Yazık oldu yabancı stoper almadan kapadık :(

bu kadar da transfer oburu olmayın, ne yapsa memnun olmuyor taratfar, hep daha fazlasını istiyor.

tartışmasız türkiye'de transfer dönemini en verimli geçiren kulübüz, daha ne? her sene baştan mı kuralım 11'i?

bu kadar da transfer oburu olmayın, ne yapsa memnun olmuyor taratfar, hep daha fazlasını istiyor.

tartışmasız türkiye'de transfer dönemini en verimli geçiren kulübüz, daha ne? her sene baştan mı kuralım 11'i?

+100000000 renkdaş bu nedir gözünüz doysun biraz arkadaşlar.Son 10 senenin acısını 2 sezonda çıkarttık.Tönetimi tebriketmek ve şuda alınsın buda alınsın demeden önce alınanların ve alanların kıymetinin bilinmesi gerektiğini düşünüyorum.

yerli transferi saat 18.00 itibari ile kapandı

yabancı transferi için 01.00'a kadar zaman var

TSİ 01:00' kadar UEFA'ya listeler yollanmak zorunda (daha sonradan değiştirilebiliyor mu bilmiyorum), çok fazla zamanımız kalmadı.

bence transfer olmayacak, olacak olsa bir hareketlilik olurdu, ajanslara düşerdi birşeyler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt