Sabri için Milan iddiası - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sabri için Milan iddiası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sabri için Milan iddiası

Ezikbahçeliler bile sabriye bu kadar yüklenmiyo be:DD: kendi futbolcumuzla bu kadar dalga geçmeyelim zaten kötü olsa rijkaard oynatmaz onu

uzulerek 21 bir sayfa boyunca Sabrimizi kucuk dusurmek ile birlikti assaliyan yorumlar okudum... aramizda Sabrinin hakkini koruyanlar da var buna da sevindim..

arkadaslar biraz dikkatli olalim, Sabri benim de oyle boyle anlarda cileden cikardigi anlari oluyor, ama Sabri elinden geleni yapiyor, yeterli mi ? cogumuza gore degil, bence yeterli ama daha akilli olmasi lazim oyunda ve illerledikce tecrubesi ile ortaya daha olgun bir oyun koyacagindan eminim.

biraz daha dikkatli olalim, burda tek yaptigimiz gazetelere malzeme vermemiz...

Sabri ve Ugur uzun yillar bu takimda sag bek pozisyonunu rotasyon seklinde basarili bir sekilde temsil etmelerini diliyorum!

eksisozlukten alıntı

sabri sarıoğlu´nun ac milan´a transfer olması

+ getirdiniz mi sabri´nin istatistiklerini?

- getirdik başkanım‚ buyrun.

+ hım.. 7321 metre koşmuş‚ bu fena değil. isabetli orta 7/0. isabetli şut 4/0. isabetli taç atışı 8/1. isabetli pas %41. doğru futbolcuyu izlemeye gittiğinizden emin misiniz?

- eminiz başkanım. milan kulübünden sabri´yi izlemek için geldik deyince bizimle bir ilgilendiler‚ bir ilgilendiler. aklınız hafsalanız almaz. sebebini anlamadık ama ağlayanlar dahi vardı. tribünde en iyi yerlerden birine oturttular‚ sabri´yi özellikle işaret ettiler.

+ bu istatistikler dışında gözünüze batan bir özelliği var mı?

- kendine vücut çalımı atıyor.

+ nasıl ya hu?

- biz de ilk kez gördük‚ kendi kendini çalımlıyor.

+ başka?

- kafasını sadece devre bittiğinde ve taç atarken yerden kaldırıyor. onun haricinde hep ayaklarına bakarak koşuyor‚ pas atıyor‚ orta yapıyor.

+ fiyatını konuştunuz mu yöneticileriyle?

- 500 bin oyro veririz dediler.

+ tanrı aşkına neler oluyor burada? ne söylediğinizin farkında mısınız beyler? biz onlardan oyuncu alıyoruz‚ onlar bizden almıyor! 500 bin oyro veririz ne demek?

- bilmiyoruz sayın başkan. uzun saçlı‚ genç bi yöneticileri vardı; sabri´yi alırsanız 500 bin oyro veririz‚ uçak biletini filan da ben cebimden alırım dedi. anlamadık

eksisozlukten alıntı

sabri sarıoğlu´nun ac milan´a transfer olması

+ getirdiniz mi sabri´nin istatistiklerini?

- getirdik başkanım‚ buyrun.

+ hım.. 7321 metre koşmuş‚ bu fena değil. isabetli orta 7/0. isabetli şut 4/0. isabetli taç atışı 8/1. isabetli pas %41. doğru futbolcuyu izlemeye gittiğinizden emin misiniz?

- eminiz başkanım. milan kulübünden sabri´yi izlemek için geldik deyince bizimle bir ilgilendiler‚ bir ilgilendiler. aklınız hafsalanız almaz. sebebini anlamadık ama ağlayanlar dahi vardı. tribünde en iyi yerlerden birine oturttular‚ sabri´yi özellikle işaret ettiler.

+ bu istatistikler dışında gözünüze batan bir özelliği var mı?

- kendine vücut çalımı atıyor.

+ nasıl ya hu?

- biz de ilk kez gördük‚ kendi kendini çalımlıyor.

+ başka?

- kafasını sadece devre bittiğinde ve taç atarken yerden kaldırıyor. onun haricinde hep ayaklarına bakarak koşuyor‚ pas atıyor‚ orta yapıyor.

+ fiyatını konuştunuz mu yöneticileriyle?

- 500 bin oyro veririz dediler.

+ tanrı aşkına neler oluyor burada? ne söylediğinizin farkında mısınız beyler? biz onlardan oyuncu alıyoruz‚ onlar bizden almıyor! 500 bin oyro veririz ne demek?

- bilmiyoruz sayın başkan. uzun saçlı‚ genç bi yöneticileri vardı; sabri´yi alırsanız 500 bin oyro veririz‚ uçak biletini filan da ben cebimden alırım dedi. anlamadık

:D:D:D:D:D cidden güldüm

ama bakın söylüyorum rijkaard gibi bir hoca sağ bek transferi istemiyorsa ve sabride ısrar ediyorsa merak etmeyin seneye tüm renktaşlar lafını yiyecek duruma gelecek sabri için

Son maçta iyiydi..

Rijkaard sanırım ağır olan defansı hızlandırmak için kullanıyor aslında işede yarıyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt