Sabri Sarıoğlu: "Fatih Terim'e kırgınım. Göztepe'den ayrıldıktan sonra Fatih Hoca'dan haber bekledim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sabri Sarıoğlu: "Fatih Terim'e kırgınım. Göztepe'den ayrıldıktan sonra Fatih Hoca'dan haber bekledim"

1652268953605.png

'Kadıköy'deki şampiyonluk'

Sabri Sarıoğlu: "TFF'den telefonlar geldi 'Kupayı soyunma odasında alsanız olmaz mı?' diye. Biz de 'Şampiyonluğu sahada kazandık, kupayı da sahada alacağız' dedik."

Sabri Sarıoğlu: "Gece geç saatlerde de olsa karanlıkta da olsa hak ettiğimiz şampiyonluğu Kadıköy'de aldık. Benim için en anlamlı şampiyonluk Kadıköy'dekiydi."

Sabri Sarıoğlu: "Fatih Terim'e kırgınım. Göztepe'den ayrıldıktan sonra Galatasaray'dan haber bekledim. Fatih Hocanın teknik ekibinden iki hoca bana, 'Kesinlikle dönüyorsun' dediler. 10-15 gün bekledim haber gelmedi. O süreçte teklifler de geliyordu Galatasaray için reddettim. Ortada kaldım."

Bu eski GS futbolcularin cogunda; hocalik kursu/egitimi almadan torpille -Terim sayesinde- kulube geri donup paza kazanma arzusu var, sanki kulubumuzun oyle bir misyonu varmis gibi. Sana niye teklif gelsin mesela? Hangi ozelliklerin var? Selcuk geldi gorduk, bir sen eksiktin.
Yanlış anladın, daha bir iki sezon oynayıp üyelik hakkı kazanmak istiyordu beyimiz.

Demek Sabri'yi yine mağdur etmişiz ha.

Gerçekten çok vefasızız; çooook. Zamanında Florya'da yemek vermedik, şimdi de bizden gittikten sonra geri çağırmamışız. Çok yazık!!

Git hocalık kursuna falan katıl, futbolcu olarak kendini geliştiremedin bari şimdi bir şeyler dene.

Arda'ya sorsalar seneye direkt teknik ekibe katılmayı arzular. Siz niye bu kadar yüzsüzsünüz ya.

Yiyin efendiler yiyin! Biraz daha yiyin kulübü. Tevfik Fikret büyük adammış bugünleri görerek yazmış..
Gençliğinde ne oynadında için geçmiş halinle ne verecektin bu takıma?
Galatasaray Bir His Takımıdır.

Geçsin bu işleri. İyi bir Galatasaray ise o zamanki hali ile nr oynamaya nede teknik kadroda bir faydası olmayacağını düşünüp geri alınmadım diye trip atmamali. Metin oktayin duruşu hariç gerisi fasa fiso.

Senelerdir evlat kontejyanından sömürdün kulübü. 10 senede ileri gitmek şöyle dursun geri bile gitti. Eşine 20 tane spor arabası aldıracak ne yaptın da konuşuyorsun.

Üst Alt