Sabri Sarıoğlu ile Sözleşme Yenilendi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sabri Sarıoğlu ile Sözleşme YenilendiAçıkçası kendi adıma değil, sabri adına sevindim..galatasaray forması giymenin mutluluğu hiçbirşeyle ölçülmez.. ha bi burukluk olurdu içimde sabri ayrılsa, kaç sene beraber olduk:):) yanlış anlaşılmasın:):):) reis o :)
 
Cevap: Sabri Sarıoğlu ile Sözleşme Yenilenditakımda yıllardır teknik direktörler değişti,kadrolar baştan sona yenilendi-değişti,başkanlar değişti,ulan ali samiyen statdı bile değişti başka yerde oynuyoruz ama bu sabrinin yeri değişmedi. arkasında derin güçler mi vardır,derin devlet mi destekliyor nedir ama hala oynatılıyor be :Dama sevincim milli takımımız için,abdullah avcı sabriyi milli takımdan kesti de çağrılmıyor artık
 
Cevap: Sabri Sarıoğlu ile Sözleşme YenilendiHamit'i alalım bari de Eboue olmadığında o sağbek oynasın. Olmadı Danny-Semih tandeminde Ujfalusi sağbek oynasın ama bu adam artık oynamasın :)
 
Cevap: Sabri Sarıoğlu ile Sözleşme Yenilendisabri canımızdır ciğerimizdir futbolculuğu üstdüzey değildir ama bu forma altında başladığı futbol kariyerine inşallah bu forma altında son noktayı koyacaktır.
 
Cevap: Sabri Sarıoğlu ile Sözleşme YenilendiBaşkanımız verdiği sözleri tutuyor bombaları bir bir patlatıyor.Büyüksün başgaaan.
 
Cevap: Sabri Sarıoğlu ile Sözleşme YenilendiBaşkan demişti sarışın yakışıklı biriyle anlaşacağız diye...:eek:
 
Cevap: Sabri Sarıoğlu ile Sözleşme YenilendiSembol isimlerden biri oldu artık Sabri. Ayrılacağına ihtimal vermiyordum zaten. Hayırlı olsun.
 
Cevap: Sabri Sarıoğlu ile Sözleşme Yenilendisabri de atsan atılmaz satsan satılmaz bişey oldu bizim takım için, ne diyim hayırlısı olsun bakalım
 
Cevap: Sabri Sarıoğlu ile Sözleşme YenilendiZaten ayrılmayacağını biliyorduk en temizi daha bu yaşta emekli olup yedek kulübesinde yardımcı hoca olsaydı da hem bize eziyet çektirmezdi hem parasını alırdı hem de takımda kalmış olurdu :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt