Sabri Sarıoğlu: ''Lazio elenmeyecek takım değil, performansım fena değildi'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sabri Sarıoğlu: ''Lazio elenmeyecek takım değil, performansım fena değildi''

Sabri: 'Fena değildim'

Galatasaray'ın Lazio karşısında tek golünü atan Sabri Sarıoğlu maç sonrası tur şanslarını değerlendirdi.

İşte Sabri Sarıoğlu'nun açıklamaları;

Maça çok iyi ve baskılı baladık ve golü bulduk. Duran toptan gol yedik. İlerleyen dakikalarda gol bulabilirdik ama olmadı. Elenmeyecek bir takım değil Lazio... Rövanş maçında daha iyi mücadele edeceğimize ve takım arkadaşlarımı güveniyorum.

Hocamızın bana verdiği görev sağ açıktı. Araya yapacağım koşularla, Sneijder ve Podolski'yle yer değiştirmeye çalıştık. Performansım fena değildi ama daha iyi olabilirdik. Takım olarak iyi mücadele ettik. Bu azmi ve hırsı devam ettirirsek turu geçeriz.

HÜRRİYET

Doğru diyor, elenmeyecek takım değildi. Şu rezil halimizle bile, doğru 11 tercihi ile rahatlıkla galip gelebilirdik şu maçta. Ama dangalak herif 5 tane stoper sürdü sahaya, kimin nerde oynadığı belli bile değil.

10 kisi degistirme hakkımız olsa ancak. 45 dakika bir takım diğer 45 diğer takım oynar.

takım fizik olarak bitmis, yada coktan tatile cıktılar diyebiliriz.

lazio'yu elersek bir sirkelenme olur gibi ama bu kadar bitik bir takımdan en iyi ihtimal ile çeyrek final cıkar, ötesi hayal.

da5e410e430dd87768ea4083b3fac99f.jpg

Sabride biraz beyin olsa fena topçu olmayacakmış ama yani.
Hani mahalle gençlerin deli danalar gibi kontrolsüz topun peşinde koşmaları var ya. İşte sabri performansı

NKFVaklınaK

Üst Alt