Sabri Sarıoğlu: "Volkan adam olsun" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sabri Sarıoğlu: "Volkan adam olsun"

5079179.jpg

Sabri Sarıoğlu, Fenerbahçe kalecisinin kendisini tahrik ettiğini söyleyerek, “Maçı kazanmışsın, geliyorsun bana bulaşıyorsun. Sonra neden küfür yiyorum demesin... Önce adam gibi sevin ve rakibe saygı duy” diyerek mesaj
gönderdiği ortaya çıktı.

Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki derbi maçta akıllarda kalan karelerden biri de 90 dakika bitiminde Volkan Demirel ile Sabri Sarıoğlu arasında yaşanan ve neredeyse kavgaya varan tartışmaydı.
O tartışmanın detaylarına Milliyet ulaştı. Buna göre Volkan’ın Sabri’ye mikrofonlara söylediği gibi “Gel üçlü çektir” demediği, “Gel sana üçlü çektireyim” dediği ve bunun sonrasında ikili arasında istenmeyen görüntüler yaşandığı bildirildi.
Sabri, konuyla ilgili yakın çevresine, “Ben de sinirlendim” dediği ve Fenerbahçeli diğer futbolculara şu sözleri söylediği öğrenildi:

Böyle mi yapıyoruz?

“Volkan adam olsun. Biz Türk Telekom Arena’ya geldiğinizde sizi böyle mi misafir ediyoruz? Maçı kazanmışsın, geliyorsun bana bulaşıyorsun. Bunu bir de milli takım forması giymiş biri yapıyor. Sonra neden küfür yiyorum demesin! Önce adam gibi sevin ve rakibine saygı duy.”

Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde Volkan Demirel ile Sabri Saroğlu’nun maç sonrasındaki tartışmaları geceye damgasını vurmuştu.

Skorer

Sabri Sarıoğlu: "Volkan adam olsun"

Son düzenleme:
Lan gerizekalı sen neden arenada centilmen davranıyorsun ki

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sabri futbolu bırakmadan sahada Volkanı tekmelemen icap eder artık

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hedef saptirmaktan baska bir sey degil , kazanan haklidir , sen de onlara fener aglama cektin , sahalarinda kupa kaldirdin , berabere kalip uclu cektirdin

o da kazaninca sahaya hindi de getirir , git simdi uclu cektir de der , sahanda kopek yere iseme hareketi de yapar

kaybedersen konusmayacaksin . kazanirsan aynilarini sen yapar dalgani gecersin

Hedef saptirmaktan baska bir sey degil , kazanan haklidir , sen de onlara fener aglama cektin , sahalarinda kupa kaldirdin , berabere kalip uclu cektirdin

o da kazaninca sahaya hindi de getirir , git simdi uclu cektir de der , sahanda kopek yere iseme hareketi de yapar

kaybedersen konusmayacaksin . kazanirsan aynilarini sen yapar dalgani gecersin

Volkan ile bir aile bagin var mi Cakma kongre uyesi. Anlamiyorum senin takiminin bir suru forumu var git orda takil artik.

Valla beni volkanin ne yaptigi ilgilendirmiyor , kendi oyuncum bu hale yani dalga gecilecek hale dusuyorsa o benim elestiri konumdur

bana ne volkanin yaptigindan ? Ben nerede ne yazacagimi bilirim ,kiymetli tavsiyelerini baska arkadaslara ya da kendine sakla

Valla beni volkanin ne yaptigi ilgilendirmiyor , kendi oyuncum bu hale yani dalga gecilecek hale dusuyorsa o benim elestiri konumdur

bana ne volkanin yaptigindan ? Ben nerede ne yazacagimi bilirim ,kiymetli tavsiyelerini baska arkadaslara ya da kendine sakla

Dursun amcanida alin gidin lan ancak vir vir vir laf yapmayib net kussun iste. Pilavcilar sizi. Defolup gidin yeter artik. Allahin vizyonsuzlari sizi.

Üst Alt