Sabri'nin Eşi Yağmur Hanım Hız Limitlerini Affetmiyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sabri'nin Eşi Yağmur Hanım Hız Limitlerini Affetmiyor

Kerimcana laf atarlar, ama gelipde mesela Zlatana laf atan yok? Ulan o kötü örnek olmuyorsa buda olmuyor. Ulan fast and the furious filmleri bile kötü örnek oluyor lan cocuklara.

Amma abartiniz yemin ederim, gay diye böyle yapiyorsunuz, sizden degisik diye, size ne lan adam nasil olmak isterse öyle giyinsin istedigi gibide yasasin.

Kerimcana laf atarlar, ama gelipde mesela Zlatana laf atan yok? Ulan o kötü örnek olmuyorsa buda olmuyor. Ulan fast and the furious filmleri bile kötü örnek oluyor lan cocuklara.

Amma abartiniz yemin ederim, gay diye böyle yapiyorsunuz, sizden degisik diye, size ne lan adam nasil olmak isterse öyle giyinsin istedigi gibide yasasin.

iyi senin çocuklarda kerimcan gibi olsun sende banane dersin.

Biraz toleranslı olun yahu. Nedir bu homofobi. Insanların hayatına karışma hakkını nereden buluyorsunuz. Bir insan ister gay olur ister lesbiyen, hiç bir şekilde en ufak lafı bile etme hakkı yoktur kimsenin.

Bize uymayanları taşlayalım bilmem kaç yüz yıl öncesi gibi.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Sonra neden toplumda ayrışma oluyor

Neden diğer milletlerden geri kaldık

Niye 6 cı dünya ülkesiyiz

Bu beyinler yüzünden başka açıklaması var mı reziller

Sirk yerine çevirdiniz forumu.

Herkes terbiyesini takınsın. Kilitliyorum bir süre, mesajları temizleyene kadar.

Konuya sabriye sövmeye geldim, ama sacma sapan tartismalarinizdan dolayi, simdi Kerimcani savunmak zorunda kaliyorum. Birakin beyler bu islerim gaylerde bizim gibi insan. Gaylerde her önüne gelene vurdurmuyor, yada saldirmiyor... Naisl bir sikintiniz var, insanlarin cinsel hayati ile ?

Cocugun gay olursa buna kendisi hakim olamaz yani mecbur olarak saygi duymalisin, o senin evlatin, madem oyle gelmis dunyaya yardim ederek ve destek ederek bir babalik yapmis olurdun, ama sizin gibiler iste... neyse fazla baslamiyacam. Hayatda basarilar sana.

sen izin ver ben vermem. Saygı da duymam. Ne saygısı duyacaksam. aferin çocuğum muamelen gayet iyiymiş böyle devam et mi diyim. Modern düşüneceğiz diye iyice dengesiz düşünmeye başladınız.

Yahu arkadas. Hanginiz dogmadan once heteroseksuel olmayi tercih etti? Veya hanginiz kadin veya erkek olmayi secti? Kerimcan'da senin gibi etten kemikten bir insan. ustelik homoseksuellik dogal ve tabiatta olan birsey. siz hic ust uste binmis 3-4 kedi veya kurbaga gormediniz mi? maymunlarda bile lezbiyen ve homo iliskiler var. Iki insanin (erkek veya kadin) kapali kapilar ardinda yaptiklari kimseyi ilgilendirmez ve bunun uzerinde millete sallayanlar cok buyuk ayip ediyorlar. benim gozumde afganistanda got delikleri gorunuyo diye keci katleden yobazlardan farki yok bu insanlarin.

Üst Alt