Saç sorunu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Saç sorunu

Cevap: Saç sorunu

en iyi görebileceğiniz resmi seçip özelden yollayacagım, google'a saç sorunu yazıldıgında fotomun çıkmasını istemiyorum :)

Her insanın saçı dökülür ve yenisi çıkar. Benim saçım dökülüyor, ne yapmalıyım şeklinde değil; saçım normalden fazla dökülüyor, ne yapmalıyım şeklinde sormak daha doğru olur. Şayet abartı bir şekilde oluyorsa o zaman tıp ya da alternatif tıp size yardımcı olabilir.

beyler sakal çıkartma hakkında bi fikri olan varmı

20 yaşına geldik hala çenede ince kıllar

az bişe bıyık

yanaklarda falan da çok çok ince tüyler var

ne sürsem yüzüme :D

Benim saç dökülme problemim falan yokta, önerebileceğiniz iyi bi bitkisel şampuan var mı? Neredeyse hergün saçımı yıkıyorum kimyasal zararlı olur sanırım.Yağlı saçlar için olanı varsa daha iyi olur. :D

Beyler o değilde benim favorilerin altındaki sakallar yan yan çıkıyor fazla sertleşmiş sayılmazlar kurtarmanın yolu var mıdır?:D

Benim saç dökülme problemim falan yokta, önerebileceğiniz iyi bi bitkisel şampuan var mı? Neredeyse hergün saçımı yıkıyorum kimyasal zararlı olur sanırım.Yağlı saçlar için olanı varsa daha iyi olur. :D

İyi bir kuaförde bakım yaptırırsan şampuana gerek kalmaz. Ama yine de kullandığım ve faydasını gördüğüm için kerastas veya goldwell'in şampuanlarına bi bak derim.

Markette orda burda satılanları boşvereceksin,potansiyel saçı da bozuyor onlar. Priorin var yağlı saçlar için oldukça etkilidir, fakat saç dökülmesi konusuna yatkın. Bilmiyorum ağır gelir mi de geleceğini sanmıyorum.Buğday proteini var içinde,saçın şeklini şemalini de koruyor...

Ayrıca defne,ısırgan sabunu falan da kullan bence; ne varsa doğada var : )

Can şu smiley olayıyla ilgilensen kanka:eek: Abi b.k gibi ya kimin aklına geldi bunları değiştirmek valla dahiyane bi fikir.

Beyler şampuanıda bırakın saçınıza jöle diye m.k sürmüyorsanız su yeterli.Canını yediğimin bileşiği koskoca evrende sadece dünyada var. Bedava masrafa girmeyin şampuan için, bit yoksa suya devam.

Benim saç sorunum yok aşırı gür saçlarım var ama amcam babam ve dayım kel olduğundan bu konu hakkında bilgim var.Amcam ve babam saç ektirdi farklı doktorlarda.Amcamın saçlarının önde sıralanışı vs direk olarak saç ektirildiği belli oluyor ama babamın doktoru çok iyi bi doktormuş gerçekten belli olmuyor.Bu durumlarda doktorlar çok önemli.Çok iyi araştırma yapman gerekiyor...

Benim saç sorunum yok aşırı gür saçlarım var ama amcam babam ve dayım kel olduğundan bu konu hakkında bilgim var.Amcam ve babam saç ektirdi farklı doktorlarda.Amcamın saçlarının önde sıralanışı vs direk olarak saç ektirildiği belli oluyor ama babamın doktoru çok iyi bi doktormuş gerçekten belli olmuyor.Bu durumlarda doktorlar çok önemli.Çok iyi araştırma yapman gerekiyor...

haklısın pehlivan.nerde ektirmiş baban?ne kadara mal olmuş?bilgin var mı?

Üst Alt