Saç ve Sakal Stiliniz ? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Saç ve Sakal Stiliniz ?

Yok.

Yani en fazla 3-4 günlük bırakıyorum sonra kesiyorum, çünkü çok fazla boşluk var özellikle yanak ve alt yanak kısımlarında neredeyse hiç sakal çıkmıyor. 30 yaşını geçmişiz bundan sonra da çıkmaz herhalde.

İnsanın ona uygun saçları olmayınca (ya da kel olmayınca) sakal, bıyık bırakmak pek yakışmıyor. Bana yakışmıyor şahsen o yüzden bir dönem haricinde hiç bırakmadım. Zaten 2 günden fazla uzatınca kendimi bakımsız hissediyorum, sürekli kaşıntı yapıyor gibi garip bir his.

images-4.jpeg

Soyle pis bir sakalım var, kıvırcık. Hafif gobek, kısa saç, bermuda, polo yaka t-shirt gezen bir herifim. Arkadan plastikle yapışan güneş gozlugum eksik

Çalıştığım her kurumda keş gözüyle bakmalarına sebebiyet veriyor başlangıçta. Allah'tan dinci sakalı gibi çıkmıyor meret :asd:

Ekli dosyayı görüntüle 160701

Soyle pis bir sakalım var, kıvırcık. Hafif gobek, kısa saç, bermuda, polo yaka t-shirt gezen bir herifim. Arkadan plastikle yapışan güneş gozlugum eksik

Çalıştığım her kurumda keş gözüyle bakmalarına sebebiyet veriyor başlangıçta. Allah'tan dinci sakalı gibi çıkmıyor meret :asd:
Valla aynı sorunu yaşıyorum bu sakal yüzünden iş yerinde 🤣

Üst Alt