Sacha Boey: "Fenerbahçe ile bir iletişimim olmadı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sacha Boey: "Fenerbahçe ile bir iletişimim olmadı"

6388612986b24a47a4ef2373.jpg

Galatasaray'da performansıyla dikkat çeken Sacha Boey antrenman öncesi açıklamalarda bulundu. Boey sözleşme ve Fenerbahçe'den teklif sorularına cevap verdi.

İYİ SONUÇLAR PARLAMAMI SAĞLADI
"Bu sezon gelişimimin altındaki tek sebep, yaptığım çalışmalar. Takım dışında da idmanlarıma devam ettim sürekli olarak. Takımın iyi sonuçlar alması, benim de parlamamı sağladı." cevabını verdi.

"Berkan ve Bafe'yle çok iyi arkadaşız. Hem saha içinde hem de saha dışında. Sözleşme konularıyla ilgili durumları menajerime bırakıyorum. Ben şu an sadece futboluma odaklanıyorum. Sezon başında takımda değildim ancak şu an iyi bir durumdayım. Umarım sezon sonunu şampiyonlukla getiririz."

"DÜNYA KUPASI'NDA YER ALMAYI İSTİYORUM"
"Kamerun'un Dünya Kupası'nda ileri turlara gitmesini umuyorum. Çok büyük bir organizasyon. Ben şu an Galatasaray'a konsantreyim ama gelecekte Dünya Kupası'nda yer almayı istiyorum."

"Bana göre Başakşehir maçı, oynadığımız en iyi maçlardan biriydi. Zaten aldığımız skordan da bu belli oluyordu. Şu an da iyi bir şekilde çalışıyoruz. Aynı maçları yeniden tekrarlamak istiyoruz."

FENERBAHÇE CEVABI
"Ne Fenerbahçe ile bir iletişimim oldu, ne de onlardan bana teklif geldi. Kendi performansıma bakıyorum. İstatistiklerle ilgilenmiyorum."

Milliyet

Üst Alt