Sacha Boey Hırs Yapıp Kendini Sakatladı İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sacha Boey Hırs Yapıp Kendini Sakatladı İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Enteresan işler doğruluk payı varsa kendine yazık etmiş.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hayatımda bu kadar saçma haber görmedim, yaklaşık 60 gündür adele sakatlığı yüzünden tedavi gören adamı daha yürüyüşleri, düz koşuları hatta salonda takımdan ayrı çalışmaları başlamadan önce yerseniz "çok yüksek hızda sprint atarak" mı iyileştirme sürecine başlamışız ?

Mostafa Mohamed 'in hazırlık maçında bacağı koptu, çapraz bağları gitti, öldü bitti diyen herif değil mi bu ? Bunun yaptığı haberi foruma haber olarak taşımaya bile gerek yok

Bilemedim bir süre sporla uğraştım sakatlıkta geçiridim bacağımdan, mevcut durumunda tam iyileşmediğini insan hissediyor zaten para verseler depar atmazdım çünkü canım yanacak mı diye korkuyorsun eğer bu gerçekse mazoşist bir yanı var demekki herifin

Mohamed çapraz bağlarını koptu diyen adam bu. Sacha'nın sakatlığının uzaması ise tamamen Marsilya maçı ile alakalı hazır olmadan oynattın, doğal olarak buda sakatlığı ve tedavisini uzattı. Milli takım arasında hazır hala gelir ondan sonra oynatılır ancak. Fenerbahçe maçında sahada olur bence.

Mohamed çapraz bağlarını koptu diyen adam bu. Sacha'nın sakatlığının uzaması ise tamamen Marsilya maçı ile alakalı hazır olmadan oynattın, doğal olarak buda sakatlığı ve tedavisini uzattı. Milli takım arasında hazır hala gelir ondan sonra oynatılır ancak. Fenerbahçe maçında sahada olur bence.
Fark etmez öyle ya da böyle feg fernando mariano gibi herifler bile daha erken dönüyodu bundan bu sene baya bir maç kaçırcak belli oldu sonra da dehlensin yedlin medlin kotaramaz orayı lemina bile daha sağlamdı bu heriften oda çok koşuyodu böyle bahaneler üretilmiyodu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt