Sacha Boey, Kendisini 4 Yıllığına Galatasaray'a Bağlayan İmzayı Attı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sacha Boey, Kendisini 4 Yıllığına Galatasaray'a Bağlayan İmzayı Attı

1627312075322.png

Galatasaray Sportif A.Ş. profesyonel futbolcu Sacha Boey ile 2024-2025 sezonu sonuna dek geçerli sözleşme imzalandığını açıkladı.

Galatasaray Sportif A.Ş.’nin konu ile ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yaptığı açıklama şu şekilde:

Profesyonel Futbolcu Sacha Boey'in transferi konusunda kulübü Stade Rennais FC ile 2021-2022 sezonundan başlamak üzere 4 yıllığına anlaşmaya varılmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Nasıl yani 4 yıllığına kiralamış mıyız? Rennes ile bonservisini mi paylaşıyoruz? Çok saçma ve garip bir KAP bildirimi olmuş. :think: Satın alma yazıyor KAP bildiriminde açıklamada 4 yıl için Rennes ile anlaşılmıştır ne demek yahu. Kulübüyle anlaşma sağlandığı belirtilip oyuncu ile de kaç yıllık anlaşma sağlandığı belirtilmesi gerekmiyor mu? Kulübüyle neden 4 yıllık bir anlaşma sağlıyoruz? :sopa::hmmm:

Hadi parayı falan söylemiyorsunuz bari cümleyi düzgün kursaydınız

Kulübüyle transferi konusunda anlaştınız, oyuncuyla ise 4 yıllık sözleşme yaptınız

Kulüple 4 yıllık anlaştık nedir abi ya :D

Tam aynı şeyi yazmıştım ben de
Hatta burdan 4 yıllık kiralık bile anlarsın diycektim ben de
Gördüğüm en saçma KAP bildirimimiz olabilir. Basit bir hata ya da saçma sapan bir anlaşma yaptık, hiçbir fikrim yok. Bildirim dediğin Cica'nın bildirimi gibi olmalı bence. Kulübüyle anlaşmaya sağlandığını bildirir oyuncunun da sözleşme detayını, sağlanan anlaşmayı bildirirsin. Rennes kulübünü satın aldıysak bilemeyeceğim tabii ki :asd: Çünkü üstte anlaşmanın "Satın Alma" şeklinde gerçekleştiği belirtiliyor.

Sacha;
1627310502499.png

Cica;

1627310527109.png

Son düzenleme:
Üst Alt