GSC Anket - Sacha Boey Sonrası Sağ Bek Adayınız? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Sacha Boey Sonrası Sağ Bek Adayınız?

Sacha Boey Sonrası Sağ Bek Adayınız?

• Kullanılan toplam oy
    80
Zeki Çelik hariç her isme ok'im. Zeki çelik Roma'nın nasıl olsa türk takımlarına kitler patlasa da zarar etmeyiz kafasıyla aldığı bir oyuncu.

Tiago Santos veya Pedro Malheiro takip edilebilir bence..
Geçen sene bu 2 ismi önermiştim.1'i Tiago Santos Lille'e transferini yaptı diğeri de Pedro Malheiro transferini yapmadan alınmalı bence.Ek olarak maliyet açısından Colin Dagba güzel 1 transfer olur.Rotasyona da alınabiliyosa Wagner Pina alınmalı..

Her goruse saygim sonsuz fakat benim dusuncem ve mantigima gore sag bekimiz baris alper yilmazdir ve gelebilecek hic bir oyuncu baris alper kadar icime sinmez.Ha leo deboisi geri cekeriz basaksehirden onune baris alperi koyariz sag kanat benim gozumde tamamdir. Ne olursa olsun baris alperi degerlendirmek zorundayiz. Sol bek cok daha onemli su an bence. Baris alperin gelisiminin daha cok basinda oldugunu dusunun. Elimizde potansiyel bi 20 milyon euroluk daha sag bek var su an . Kaan ayhani da stoper 6 numara ve sag bek olarak rotasyonda kullanmaliyiz.

BAY sağ kanattan yürüse daha verimli olacak gibi geliyor bana

Ama Barış manyağına da belli olmaz
Fizik olarak Boey gibi güçlü ama pozisyon almayı falan bilmiyor. Hücumda birebirde bayağı iyi olmaya başladı doğrusu. Tüm rakiplerini geçiyor neredeyse. Sağ bek yaparsak, Boey de tutarsa 50'den yollarız herhalde de riskli iş. Öğretebilirmiyiz muamma. Assignon-BAY hattını kurarsak Asignon teknik BAY güçlü; güzel bir organizasyon çıkabilir ortaya. BAY'ı devşirmek için de çalışırız. Çalışkan çocuk, Boey'in Bayern yaptığını görüp ekstra bu yönde çalışabilir.

Baris sol bek olarak sanki daha faydali. Genc bir adam alinsin, yazinda zaten yabanci siniri yüzünden Zekiyi getirmeye calisiriz.

Üst Alt