sadettin saran - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sadettin Saran dendiği zaman, ilk olarak Hülya Avşar'ın eski tokmakçısı olduğu aklıma geliyor valla :red:

Başka bir şey ifade etmiyor benim için.

Fatih hoca ile sağlam arkadaştir , şike yaptık ama sadece biz yapmadık ve 59 öncesi şampiyonluklari kovalayacagimiza şampiyonluk kovalasaydik 10 senede 3 şampiyonluğumuz vardır demeclerini vermiştir.

Aziz yıldırım kendisinden nefret eder , bu yüzden saran seçime girerse aziz Yıldırım da rakip çıkartacaktir.

Screenshot_2024-02-11-04-10-00-859.jpeg

Fatih hoca ile sağlam arkadaştir , şike yaptık ama sadece biz yapmadık ve 59 öncesi şampiyonluklari kovalayacagimiza şampiyonluk kovalasaydik 10 senede 3 şampiyonluğumuz vardır demeclerini vermiştir.

Aziz yıldırım kendisinden nefret eder , bu yüzden saran seçime girerse aziz Yıldırım da rakip çıkartacaktir.

Ekli dosyayı görüntüle 234465
o zaman fb başkanı bu olmamalı. gayet mantıklı bir adammış. fb'in aziz yıldırım-ali koç zihniyeti ile yani gs kompleksi ile yönetilmeye devam edilmesi gerekiyor.

panaya ne diyecek peki o adamla röportaj yapmazsa, zamanında bu adam benim tuttuğum takıma sürekli sapladı bende o yüzden sizin antrenörünüzle ilgili hiç bir haber yapmıyorum pana mı diyecek

pana takımının ne suçu var peki bu durumda :D
Röportajda bir şey yok. Beğeni atması sorunlu. GS'nin başında GS'yi baskette yenen yabancı takımın Fbli antrenörünü beğenen birini görmek istemem mesela.

Röportajda bir şey yok. Beğeni atması sorunlu. GS'nin başında GS'yi baskette yenen yabancı takımın Fbli antrenörünü beğenen birini görmek istemem mesela.

ama kaçırdığımız bir nokta var senin yayın platformun bu yani oraya rakip takımın efsanelerinden biri çıktı diye beğenmemesi bana saçma geliyor sonuçta saran gibi düşünürsem ben para ve emek harcadım oraya ve benim sosyal medyam muhtemelen ssports dan daha fazla etkileşime sahip bende bu konuda kendi sahibi olduğum şeyi geliştirmek isterim.

edit: ve muhtemelen x bir takımın antrenöründen daha fazla etkileşim alacak bu adam hem nefret duyanlardan hemde sevenlerinden dolayı

Bir beğeniden ki bu tamamen etkileşimi arttırmak için, adama laf söylemeleri bana saçma geliyor.

Senin dediğin şöyle olsa olurdu bu adam ssports sahibi olmasaydı o zaman sonuna kadar haklıydın benim gözümde

Fener seve seve küçülmeye gidicek 1-2 sezon en az.Bjk gibi az bütçeyle şampiyon olmaya çalışmaları lazım, o yüzden bu sezon bizim için de ölüm kalım sezonu.Bu seneyi almak demek +2 şampiyonluk daha rahat rahat almak demek.En az 3-4 yüksek maliyetli oyuncudan çıkmak zorundalar.

Üst Alt