Sadi Tekelioğlu: "Gençlerbirliği'nin başındayken Galatasaray'dan teşvik primi aldık" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sadi Tekelioğlu: "Gençlerbirliği'nin başındayken Galatasaray'dan teşvik primi aldık"

Harbiden Ümit Karan ne cevap verdi buna?
o dönem genclerbirliginde oynuyordu, hatta bize gol bile atti 96/97 sezonunda.

ben bugun degil ta 2011 de de uA forumunda o sezonun sampiyonlugu ortada birakilmali, fenere vurmak icin ts yi aklamayin ,onlar da ayni yolun yolcusu yazmistim ,donemin uA baskani bana forumda demedigini birakmamisti

hatta gittiler pankart actilar trabzon da trabzon diye stadyumda ... tabii fenerliler de salak degil, kullandilar bunu .. malesef bu sacmaligi biz basimiza actik, sana ne ts ile fb nin yarismasindan , icten ice fb olamasin diye isteyebilirsin ama ts ye afedersin ama yalakalik yapar gibi pankart acmak da nedir

not : soylediklerine gelince , dogrudur muhtemelen , soyledigi mac 8-0 lik ankaragucu macimizla ayni anda oynanan 3-1 yenildikleri istanbuldaki bjk - gencler maci olsa gerek , hatta soyledigine gore 1-2 fark yenilmelerine bile primi alacaklarmis (o yil averaj onemli oldugu icin)

Son düzenleme:
TS a destek dursun yönetimine sessiz kalmak (yalamak) kadar büyük bir hatadır.
O pankart fenere inat olsun diye açıldı dodumuzde dr patladı maalesef

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ülkemde son zamanlarda çok yaygın olduğu gibi bir rezaleti örtmek için bir tetikçi bul gündem değiştirmeye çalış. Demek ki işe yarayan bir teknik.

İçlerinde son şike operasyonuna adı karışmayan tek kulüp Galatasaray ama yaratılan algıya bakarsanız en çok hileye, dalavereye başvuran da Galatasaray'mış gibi duruyor. Özellikle bir daha belirtmek isterim şu son şike olayları yaşanmadan evvel en sevmedikleri kulüp bizdik. Kendimize dost falan aramayı bırakıp, bir an evvel toparlanmaya bakıp hepsine vurup geçmek gerek. Baksanıza biraz sendeleyince bütün düşmanların sesi daha gür çıkar olmuş. Unutmayın bunların hepsi dönem dönem birleşip bizi durdurmak için cephe alan ezikler topluluğundan başka bir şey değil.

fiko başkanın bu konuda hala açıklama yapmamış olmasını arenada küsküyü yeme ihtimalinden tırsmasına bağlayabilir miyiz ?

Çeptalk

ülke sporu bokamı sürükleniyor at galatasaraya bi çamur gündem değişsin. ezelden beri böyledir.
ulan şu gündem ile bunların ne alakası var. trabzonlular çok kudurdular birde yanlış yere dalaşıyorlar sonları hiç iyi değil.

92-93 sezonunu kast etmiş deniyor bu arada.

Sadi Tekelioğlu o dönem Gençlerbirliği'nde yardımcı antrenör... Takımın teknik direktörü ise Rus Valeri Nepomniachi...

Hatırlanacağı üzere, o sezon son haftaya 63'er puanla ilk iki sırada giren takımlar Galatasaray ve Beşiktaş...

Averajda ise Galatasaray'ın 2 farklı üstünlüğü var.

Son haftada Beşiktaş, İnönü Stadı'nda Gençlerbirliği'ni ağırlarken, Galatasaray ise Ankaragücü deplasmanına konuk oluyor.

Beşiktaş ilk yarım saatte Gençlerbirliği karşısında kendi sahasında 1-0 mağlup durumda iken, Galatasaray ise Ankaragücü karşısında ilk 35 dakikada 5-0'ı yakalıyor.

Ve dolayısıyla Ankara'dan arka arkaya gelen gol haberleri İstanbul'da moralleri bozuyor. Beşiktaş maçtan 3-1 galip ayrılsa da ilk 50 dakikada 7-0'ı bulan ve maçı da 8-0 kazanan Galatasaray averajla sezonu şampiyon tamamlıyor.

Sadi Tekelioğlu'nun "Oyuncularım teşvik aldı" açıklamasını yaptığu sezonun işte yıllardır tartışılan 1992/1993 sezonu olduğu düşünülüyor.

madem birşey söylüyosun ispatla o zaman karını öttürdüğüm bizim vasıfsız yönetim iftiradan dava açar diyecemde kepçe dursun un haberi bile yoktur

92-93 sezonunu kast etmiş deniyor bu arada.

Kac mesaj once soyledim bunu , programi izlemeden, hadi izlemedin o bolumu bulup bakmadan 96 sezonu ,umit karan konussun diye tonla mesaj atilmis

Bazen dusunuyorum ,bir seyi bilmeden incelemeden yani kisaca olayi kavramadan bir de biliyormus gibi yorum yapmak bizim insanimiza ozgu bir davranis mi diye

Kac mesaj once soyledim bunu , programi izlemeden, hadi izlemedin o bolumu bulup bakmadan 96 sezonu ,umit karan konussun diye tonla mesaj atilmis

Bazen dusunuyorum ,bir seyi bilmeden incelemeden yani kisaca olayi kavramadan bir de biliyormus gibi yorum yapmak bizim insanimiza ozgu bir davranis mi diye

Herif "Gençlerbirliği'nin başındayken teşvik primi aldık" demiş.Millet de doğal Gençlerbirliği'nin başında olduğu sezonu kast ediyor sandı.Yardımcı hocayken olduğunu söyleseydi o sezonu dikkate alırdık.

tebrikler telegol izlemişsin
j. christ

Ulan,en kötü olduğumuz yıl bile bizimle uğraşıyorlar.Bunlar iftira atarken bile beyin error veriyor.Şimdi bu şikeci medyaya göre hem Ankaragücünü ayarlayıp şike yapıyoruz hem de Gençlerbirliğini ayarlayıp teşvik primi veriyoruz.Bre beyinsizler,madem şike yaptık neden teşvik primine ihtiyaç duyalım?

Üst Alt