Sadık Çiftpınar: "Galatasaray altyapısında bulunmam kısmetimizdi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sadık Çiftpınar: "Galatasaray altyapısında bulunmam kısmetimizdi"

Fenerbahçe’nin stoperi Sadık Çiftpınar, çok özel açıklamalar yaptı.

5c9c8c5aae298ba980182ebb

SAYGIM SONSUZ

Daha önce Galatasaray altyapısında forma giyen futbolcu iyi bir Fenerbahçeli olduğunun altını çizdi: “Kendimi bildiğimden beri Fenerbahçeliyim. Bunda da babamın etkisi büyük. Çocukluğum, her şeyim Fenerbahçe’yi takip ederek geçti benim. Galatasaray altyapısında bulunmam da kısmetimizdi. Orada da güzel anılarım oldu. Saygım sonsuz... Şu an ait olduğum yerdeyim. Taraftarı olduğum kulüpteyim. İnşallah şampiyonluklar yaşamak ve taraftarı mutlu etmek bana da nasip olur.” diye konuştu.

Milliyet

David Luiz sac stiline sahip oldugu icin galiba. Yoksa bende mantikli bir aciklamasini bulamiyorum.
Ayağı iyi desen değil, hava topu hakimiyeti yok, kıvrak değil, pozisyon bilgisi kötü, tek hamleli.
Ali Turan'ın genç versiyonu, bakın buraya yazıyorum Kadıköydeki maçta Sadık'ın yaptığı müdahale ile penaltı kazanacağız eğer kalede Volkan olmazsa gol olur :)

Ayağı iyi desen değil, hava topu hakimiyeti yok, kıvrak değil, pozisyon bilgisi kötü, tek hamleli.
Ali Turan'ın genç versiyonu, bakın buraya yazıyorum Kadıköydeki maçta Sadık'ın yaptığı müdahale ile penaltı kazanacağız eğer kalede Volkan olmazsa gol olur :)

VAR’daki şerefsiz bize ordaki maçta penaltı verdirmez ama.

Ben Ozan'ı da beğenmiyordum bence 11 milyona satarak iyi iş yaptık, bizde çok dengesizdi ve gelişemezdi diye düşünüyorum.
Hatırlayın Semih ilk çıktığı zamanlar yerlere göklere sığdıramıyorduk, hatta Inter'in 7 veya 8 m euro teklif verdiği haberleri çıkmıştı.
Keşke o zaman gitseydi, biz de kötü Semih'i izlememiş olurduk.
Eğer Ozan da kalsaydı yurtdışındaki gelişimi gibi bizde gelişemeyecekti diye düşünüyorum.

fenerliler artık yeter anladık fenerlisin diyorlar mıdır acaba.
serdar bile bunun kadar kasmadı kendını gerçi o da bugun en fazla seyırcı fb de falan demıs ama sadıkın olay baska bı boyut

Aslinda soyle bir kural olacakti, anadoluya bedava verdigimiz oyuncularin gelecek satisinda bi miktar para almaliydik. Yedir, icir ve buyut sonra onlar yesin parayi :D

Biz anadoludan oyuncu isteyince serefsizler kapiyi 10m eurodan aciyor.

Son 30 yilda anadolu takimlarina yuzlerce futbolcu verdik, ama karsiliginda 17 pislik bir olup klupler birliginde bize celme takmaya calistilar. Anadolu kluplerinden ne oyuncu alacaksin nede vereceksin. Bjk ve Fenerin kopegi olmuslar cogu klup

Sadik denen cakma David Luiz hirbosu bizim Ahmet caliktan kotu futbolcu.

Üst Alt