Sadık Çiftpınar: "Hiç mağlup olmadan sezonu bitirmeyi hedefliyoruz" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sadık Çiftpınar: "Hiç mağlup olmadan sezonu bitirmeyi hedefliyoruz"

7 ceddi fbli gibi gözülüyor

dwktf0_x0aadfim.jpg

Ben şok. Yeni Malatyaspordaki açıklamalara baksan Fatih Terim gel dese uçarak bize gelecek gibi duruyordu.

Bu sadık galatasarayli değil miydi. A takıma almadılar içimde kaldı diyen, Melo sevinci yapan adam. Nasıl bir anda yedi sülalesi fenerli oldu anlamadım.
Degilmiş, doğustan Fenerli oldugunu soylemis imza gunu.

Fenerbahçe İdari Menajeri Volkan Ballı:

"Sadık’la yaklaşık 1-2 saat odamda konuştuk ve doğuştan Fenerbahçeli olduğunu gördüm. Galatasaray altyapısında oynayacak ve Fenerbahçeliliğini devam ettirecek... Onun gibi bir oyuncunun aramıza katılması beni çok mutlu etti.

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Boş oyuncu beyni de boş demek ki açıklamasına bakılırsa.

Bu Fenere ne kadar adam gittiyse hep akla ziyan açıklamalar yapıyorlar. :D

Degilmiş, doğustan Fenerli oldugunu soylemis imza gunu.

Fenerbahçe İdari Menajeri Volkan Ballı:

"Sadık’la yaklaşık 1-2 saat odamda konuştuk ve doğuştan Fenerbahçeli olduğunu gördüm. Galatasaray altyapısında oynayacak ve Fenerbahçeliliğini devam ettirecek... Onun gibi bir oyuncunun aramıza katılması beni çok mutlu etti.

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bize gelse demek küçükken fenerliydim ama artık doğru yolu buldum gibisinden taraftara oynayacaktı demek ki.

Futbolda, sporda umut verici gaza getirici laflar kullanılır. Bunda bir sıkıntı yok! Lakin içinde bulunduğun durumu görmeden ütopik açıklamalar yaparak gerizekalı duruma düşersin. Buna dikkat etmek gerekir.

Mesela bakın abisi Volkan'a. . .

müzmin sakat ve sakar serdar la kademe yapmayı bilmeyen bomba gibi dalan sadık kazmalarıyla fb liler sinir krizi geçirecek

Bu başlık, "Stoch: Şampiyonlar ligi oynamak için fenerbahçeye geldim" topiğinin ardından 2. sıradaki efsolar arasında yerini alır

Üst Alt