Haber - Sadık Çiftpınar: "Icardi'yi savunmak için özel olarak çalıştım, kendisini durdurabileceğimi düşünüyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Sadık Çiftpınar: "Icardi'yi savunmak için özel olarak çalıştım, kendisini durdurabileceğimi düşünüyorum"

Kasımpaşa cephesi Galatasaray'a bilendi: Icardi için özel önlem alındı​

Süper Lig'in 11.hafta açılış müsabakasında Galatasaray, Rams Park'da Kasımpaşa'yla karşı karşıya gelecek. Zorlu deplasman öncesinde Kasımpaşalı futbolculardan iddialı açıklamalar geldi.
Kasımpaşa cephesi Galatasaray'a bilendi: Icardi için özel önlem alındı
Bugün saat 20:00'de başlayacak maçı Arda Kardeşler yönetecek. VAR koltuğunda ise Alper Ulusoy oturacak.

HT Spor'a konuşan takımın formda oyuncularından Aytaç Kara: "Büyük maçlara konsantre olmak kolaydır. Galatasaray maçında kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Bu sezon deplasmanlarda skor ve oyun olarak iyi grafiğimiz var. Bunu devam ettirmek istiyoruz. Takımdaki hava pozitif." ifadelerini kullandı.

BU SEZON HARİKALAR YARATIYOR​

Bir dönem Galatasaray forması terleten Aytaç, İstanbul ekibiyle kariyer sezonunu geçiriyor. 30 yaşındaki orta saha, bu sezon çıktığı 10 lig maçında 7 gol atıp 1 asistlik katkı verdi.

SADIK ÇİFTPINAR'DAN İDDİALI AÇIKLAMALAR​

Kasımpaşa'nın tecrübeli stoperi Sadık Çiftpınar ise HT Spor'a iddialı demeçler kullandı.
Sadık, "Icardi'yi savunmak için özel olarak çalıştım. Bireysel anlamda kendisini durdurabileceğimi düşünüyorum. Umarım takım arkadaşlarımla birlikte güzel neticeler alırız." dedi.

GALATASARAY ALTYAPISINDAN YETİŞTİ
Sarı-kırmızılı kulübün altyapısından yetişen Sadık, 2011-2013 yılları arası Florya'da forma terletti.

FENERBAHÇE'DE DE OYNADI​

30 yaşındaki stoper, 2019-2021 döneminde Fenerbahçe'de oynadı.

Milli Gazete

Çalıştım ayağına ters falan girersen temiz dayağın var çakma gulit

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı GALATASARAY

İnşallah maç sonu burda veya dışarıda buna küfretmeyiz.Kendini kırmızı kart görüpte yakacak potansiyelde 1 futbolcu.İnşallah sakatlık falan filan olmadan 1-0da olsa kazanmasını biliriz..

1 de ek olarak burdaki kaynak dışında Hajradinovic'te konuşmuş 2 kaynakta Show Tvyle bağlantılı diye biliyom.Sanki Şampiyonlar Ligi maçı gibi konuşacak bu maçları mı buldular?Fb maçında falan filan nerdelerdi?

Üst Alt