Sadri Şener: "NTV varken FB TV'ye gerek yok" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sadri Şener: "NTV varken FB TV'ye gerek yok"

Cevap: Sadri Şener : "NTV varken FB TV'ye gerek yok"

Kesinlikle haklı ama bizim başkan burada ki işlerin nasıl işlediğini bilmediği için bunlar başımıza geldi, yöneticilerin kesinlikle ona yardımcı olması lazımdı. Herkesi kendisi gibi fair play ruhu taşıyıp adil olcağını düşünmemek gerekir burası Türkiye.

Adnan Öztürk gibi bir adam bunu nasıl atladı ya!! Yada atladı mı ben o kısımdayım umarım atlamıştır.. Çünkü Eğer bunu söylediyse ve yapılmadıysa büyük sıkıntı var demektir..

Kurullar hakkındaki eleştirisinden ötürü %100 haklı.Bu hareketimizle meydanı resmen Fenerbahçe'ye bıraktık.

Kesinlikle!! Bütün kritik yerlerde FBliler var...

dün ayrıca oyuncular arasında düşmanlık başlamış dedi. bizim çocuklarla konuşuyorum milli takım kamplarda Galatasaraylı çocuklarla oturuyorlarmış diğerleri ayrıymış dedi.

Bizim başkan da artık ortaya çıkmalı ve masaya yumruğunu vurmalı.. Konuşmak için iş işten geçmesini beklemeyelim

Nasıl ayrılık olmasın oyuncular arasında ? Misal siz Giray olsanız M.T kampında goril volki tolki ile konuşur musunuz ? Adam size alenen "sattınız oynamadınız Galatasaray'a karşı" demişken hele ? Hocanıza atıp tutmuşlar.

ayrıca beşiktaşta sebebini bilmediğim şekilde fenerbahçe hayranlığı var dedi.

Televizyon ekranlarında hiç duymadığımız ama bildiğimiz bazı gerçekleri tokat gibi çarptı. Helal olsun Sadri başkan.

sadride jeton geç düşüyor ama düşüyor yani buda bişey..:asd:

sen kupanı alıp kenara oturacaktın hesabın öyledi

valla bence de yeterli bi sebep kupasini almasi kenara oturmak icin.. TS ye hakettigi kupayi versinler, baska cezaya gerek yok..sikeden dolayi kupanin fenerden alinmasindan daha buyuk bi ceza olabilir mi..

adamlarin kupasini aliyorsun ve sonsuza kadar sikeci olarak damgaliyorsun.. dusmus dusmemis benim icin cok onemli degil.. hatta dusmesinler.. sadece haksiz elde ettiklerini geri iade etsinler..

Bordomavi.net fazlaca cesur. Artık tehdite kadar gelmişler. Ne desem bilemedim..

Ferit Şahenk NTVSpor'un sahibi yani Fenerin gelecekteki başkanıdır bunu kimse inkar etmesin NTVSpor taraflı yayın yapıyor...

Üst Alt