Sağlık Raporu - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sağlık Raporu

Cevap: Sağlık Raporu [Başka Konu Açmayınız]

Sağlık Raporu: Harry Kewell

Orduspor karşılaşmasının ilk devresinde sakatlanan Harry Kewell tamamlanan tedavisinin ardından bu hafta Pazartesi günü takımla çalışmalara başlamıştı. Perşembe sabahı yapılan antrenmanda eski sakatlık bölgesine yakın bir yerde ağrı hissederek çalışmayı tamamlayamayan sporcunun bugün yapılan tetkiklerinde sağ kasık adduktor tendonunun kemiğe yapışma bölgesi yakınında ikinci derece yırtık tespit edildi. Sağlık ekibimiz tarafından sporcunun durumu bir bütün olarak değerlendirildiğinde, tedavisinin uzun bir sürece yayılacağı tahmin ediliyor.

Kamuoyuna sagılarımızla duyurulur.

Galatasaray Futbol A.Ş.

Galatasaray doktorlarına büyük suçlama

Galatasaray'dan gönderilen Alpaslan Erdem ve Serkan Çalık sarı kırmızılı takım doktorlarının yanlış teşhisi sonucu futbol kariyerlerinin noktalanmasıyla karşı karşıya geldiklerini iddia ettiler.

NTV Spor ve Ajanslar

Gençlerbirliği'nin ara transferde Galatasaray'dan transfer ettiği Serkan Çalık ve Alparslan Erdem, Galatasaray Kulübünün doktorları yüzünden sakatlıktan kurtulamadıklarını söylediler.

Serkan ve Alparslan, yaptıkları açıklamada, uzun süren sakatlıklar, yanlış teşhis ve tedaviler sonucu uzun süre sahalardan uzak kaldıklarını belirttiler.

Kırmızı-siyahlı ekip ile 2.5 yıllık sözleşmeye imza atan Serkan Çalık, Galatasaray forması altında, bir Fenerbahçe maçında sakatlandığını ifade ederek, "Fenerbahçe ile yaptığımız bir Türkiye Kupası maçında sakatlandım. Galatasaray kulübü doktorları basit bir menisküs yırtığı olduğu teşhisini koyarak beni ameliyat ettiler. Ancak ameliyat sonrası sakatlığım uzun sürdü ve bir türlü iyileşemedim. Bunun üzerine Almanya'ya gittim ve tedavimi orada yaptırdım. Oradaki doktorlar problemin kıkırdağımda olduğunu belirlediler ve ben ikinci kez ameliyat oldum. Ameliyat sonrası tedavim 8-10 ay Almanya'da sürdü. Galatasaraylı doktorların tedavi edemediği sakatlığımı, Almanya'da tedavi ettirdim" diye konuştu.

Ya Turkiye'nin en buyuk klubunun doktorlarina bak. Insallah en yakin surede degisir buu saglik ekibi.

haldun abi sen bize yeni SAĞLIK EKİBİ AL ALLAHINI SEVİYOSAN GÖNDER ŞUNLARI ALPARSLAN SERKAN nelerdedi kewell yok 3 ay baros desen ne bicim tedavi sureci linderoth desen düzelemedi gelen sakatlandı giden sakatlandı sakatlanan dönmüyo bune ya yeter yeni sağlık ekibi getirilip basın toplantısıyla tanıtılsın herkese yeter ya kewell en formda zamanında sakatlandı ya

niye bu kadar sorun çıkıyor sağlık kurulu ile ilgili olarak....sürekli!!!

ayrıca basında duyduklarımız daha da beter

Sağlık Raporu: Elano Blumer

Dün gece sabaha karşı başlayan ağrıları nedeniyle muayene ve ayrıntılı tetkikleri yapılan Elano Blumer’de böbrek taşı tespit edildi.

Tedavisi düzenlenen Elano evinde istirahat ettiriliyor.

Cevap: Sağlık Raporu: Elano Blumer

Umarım bu olay Elano'nun oynamamasına neden değildir.

Bu sene sakatlıklardan kurtulduk derken yine başladı deli olmak üzereyim.

Elano - Baros - Sabri - G. zan - Kewell - Caner - H.Balta - Barış şuna bak 11 çıkar.

Elano da böbrek taşı

Sağlık Raporu: Elano Blumer

Dün gece sabaha karşı başlayan ağrıları nedeniyle muayene ve ayrıntılı tetkikleri yapılan Elano Blumer’de böbrek taşı tespit edildi.

Tedavisi düzenlenen Elano evinde istirahat ettiriliyor.

Galatasaray.org kaynaklıdır

valla hem lazer ile kırılıyor sanırım hemde düşmesi bekleniyor , düşmesi beklenirse nerden baksan 1.5 ay acil şifalar versin elanoya bu zorlu 5 haftalık virajda kötü oldu :S

Elano'da böbrek taşı

Galatasaray'ın resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre, Elano Blumer'de böbrek taşı tespit edildi ve tedavisine başlandı.

Sarı kırmızılı ekipten yapılan açıklama şu şekilde: "Elano'da Dün gece sabaha karşı başlayan ağrıları nedeniyle muayene ve ayrıntılı tetkikleri yapılan Elano Blumer’de böbrek taşı tespit edildi.

Tedavisi düzenlenen Elano evinde istirahat ettiriliyor."

kaynak : Galatasaray Resmi Sitesi, ntvspor.

Sağlık Raporu: Jo

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı Oyuncusu Joao Silva’nın (Jo) Antalyaspor karşılaşmasının ilk yarısında sol ayak bileğine aldığı darbeye bağlı sakatlığının tedavisinin en az 3 hafta süreceği öngörülmektedir.

Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.

Galatasaray Futbol A.Ş.

Olucak iş mi ya.

Üst Alt