şahan gökbakar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

şahan gökbakar

Yahu bazı insanlar da harbi kötü kalpli ha, adamın o evden n tane daha alacak parası var, ayrıca konut sigortası denen birşey var ki o evin sigortasız olmasına ihtimal yok. Velev ki yansa bile zaten sigorta öder parasını. Evi yanacak diye kaç gündür kuş gibi çırpınır mı bu çaptaki insan.?
Kendi gibi bencil egoist sanıyolar herkesi. Bir insanın sırf iyilikten dolayı bunları yapacağına ihtimal vermiyolar. Kalpleri kararmış.

Yahu bazı insanlar da harbi kötü kalpli ha, adamın o evden n tane daha alacak parası var, ayrıca konut sigortası denen birşey var ki o evin sigortasız olmasına ihtimal yok. Velev ki yansa bile zaten sigorta öder parasını. Evi yanacak diye kaç gündür kuş gibi çırpınır mı bu çaptaki insan.?
Kendi gibi bencil egoist sanıyolar herkesi. Bir insanın sırf iyilikten dolayı bunları yapacağına ihtimal vermiyolar. Kalpleri kararmış.
Tuğba Özay da sinir krizi geçirdi felç indi kadına aynı eleştirilere maruz kaldı diye.

Az önceki canlı yayında tavukları horozları kurtarmak suretiyle kovalayan itfaiye erlerini çekti. Güneşin altında devamlı canlı yayında. Şimdi ara verdi.

O kadar siyasetin içine daldı ki ülke, yanda orman yanıyor ve abi orman yanıyor niye kimse yardım etmiyor bize yardım edin dersen terörist oluyorsun bu nasıl saçmalık, insanların yangınların sönmesine ihtiyacı varken kafalarına çay fırlatılıyor resmen büyük bir komedi filminin içinde sıkışmış gibi hissediyorum.

Üst Alt