Haber - Şaka Değil Gerçek: Beşiktaş, Avrupa Kupalarına Katılacak Takımların Değişmesini Talep Etti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Şaka Değil Gerçek: Beşiktaş, Avrupa Kupalarına Katılacak Takımların Değişmesini Talep Etti

1684860732617.png

Beşiktaş, UEFA'dan Türkiye'den Avrupa kupalarına katılacak takımları kendi kriterlerine göre belirlemesini talep etti.

#ÖZEL - Beşiktaş, TFF'nin ligden çekilen takımlar ile ilgili kararı için UEFA'ya resmi başvuru yaptı ve bu şartlarda ligin tescil edilmemesini istedi. (Yeni Şafak)

muppets-muppet-show.gif

Gs ve Fb'den 5 puan cikarinca 2.oluyorlar. Hicbir seyi degistirmiyor, 2. ve 3. Konferans ligine esit on eleme ile gidiyor diye biliyorum. Amac ne burada?

50 bin küsür insan hayatını kaybetmiş, bunun en az 10 katının ise hayatı mahvolmuş.

Insanda biraz utanma biraz haysiyet olur. Hata yaptık özür dileriz diyeceklerine hâlâ bu konuyu dillendiriyor olmaları büyük karaktersizlik büyük şerefsizlik.

Zımbacı da girmiş bu toplara. Onun da ne türlü karakter yoksunu bir omurgasız olduğunu zamanında bize gelmesini isteyenler olduğunda bol bol tartışmıştık burada.

Allah topunuzun belasını versin. Ben sizin adınıza utanıyorum.

Üst Alt