şaka maka selami görmezlerin giderek sıradanlaşması - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

şaka maka selami görmezlerin giderek sıradanlaşması

Var.

Dünya kupasi maclarinin hepsine cifte sans tahminde bulunup bunu cok büyük bir basariymis gibi her gün gözümüze sokuyordu. Ve bunun üzerinden futbol bilgisi ölcüyordu. Skor tahmini ile futbol bilgisi ölcmek..
İyi hatırlattın son maçları kontrol etmemiştim %85leri bulmuş olabilirim ayrıca grup maçlarından sonra tur atlar verdim hep iftira atmayalım hürmetler...

İnce kazansa 3.5 olacak demiştim ve fındık, asgari ücretten bahsetmemiştim küçük beyninle beni akpli gösterme çaban boşa düştü yine kripto onur

Akp kazanırsa da 4 olacak demiştin . Kazandı oldu . Fındık 8 lira olacak AKP'nin değil Cem Uzan'ın popülerleştirdiği söylemdir . Asgari ücret de yine AKP'nin değiş Haydar Baş'ın olayı . Senin gibi bol keseden sallayanları sıraladım yani onu bile anlamayıp AKP demişsin sen ne kadar cahilsin ya :D

Şanlı Almanya şampiyon olacak Reus şov yapacak Müller zaten gol kralı @Aydın Aslan
0.jpg

3 vakte kadar diye kıvırdı sonra :D Sanki çok zor bir tahmin Trabzon'dan yetişmiş Şenol'un bir gün Trabzon'a döneceğini bilmek sonra da ben bilmiştim diyecek beyinsiz mahlukat .

Abi adam 48 maça çifte şans oynayıp ne kadar tutturduğunu düzenli olarak yazdı ve bunu tahminle futbol bilgisi ölçelim dedikten sonra yaptı ötesi var mı? :asd:

Üst Alt