Sakaryaspor Başkanı Cumhur Genç: "Yılmaz Vural sezon sonuna kadar bizden 5 milyon TL talep etmiştir!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sakaryaspor Başkanı Cumhur Genç: "Yılmaz Vural sezon sonuna kadar bizden 5 milyon TL talep etmiştir!"

1648820939504.png

Sakaryaspor Başkanı Cumhur Genç: ”Sn. Yılmaz Vural sezon sonuna kadar 2 milyon TL peşin, 2 milyon TL şampiyonluk primi, yardımcıları için peşinat, maaş ve şampiyonluk primleri dahil kalan 6 maç için toplamda 5 milyon TL’yi kulübümüzden talep etmiştir!”

Sakaryaspor Başkanı Cumhur Genç: "Ben de kendisine istişare yapıp döneceğimizi ilettim. 30 dakika sonra Sn. Yılmaz Vural ile beraber görüşmeye gelen Tuncay Karartı’yı, yöneticimiz Melih Dalkılıç arayarak böyle bir bütçemiz olmadığını belirterek teşekkür etti."

YILMAZ VURAL NE DEMİŞTİ

Yılmaz Vural: "Benim için Sakaryaspor'un olduğu yerde gerisi teferruattır. Anlaşamama sebebimizde para ile alakalı bir sebep yok."

Hayır, işin kötüsü yerli TD lere kötü emsal oluyor paragöz herif...

Düşünsenize; Yılmaz Vural' ın 2. Lig takımından 6 maçlığına 5 milyon TL istediği yerde, mesela Okan Buruk veya İlhan Palut Galatasaraydan bir sezonluğuna neler istemez?!..

Ki Torrent gönderilirse yerli TD den yanayım. Yetersiz kadro ve kısıtlı bütçeyle ne kimseyi tatmin edecek yabancı TD getirebilirsin, ne de umduğun katkıyı alabilirsin. Olağanüstü doğru hamleler yapılıp şans da çok yardım etmezse, seneyi peşinen kayıp saymak gerçekçi olacaktır...Sürpriz olmasını umacağız artık...

sezon sonuna kadar 2 milyon TL peşin, 2 milyon TL şampiyonluk primi.

130 bin euro. Kusura bakmasınlar da bu futbol 2 ay için 150 bin euro kariyeri az buçuk olan adam için normal para.
Gayet bedava anlaşma yav. Minimum 7-8 kişi de ekip olarak getirecektir. Onlar için de adam başı 300 bin tl para istemiş.
Adam televizyona yorumcu olarak çıksa bundan fazla para alır.

Tuncay kaça yönetecekmiş 50 bin euroya mı

Üst Alt