Sakatlıkların Asıl Sebebi Kondisyonerimiz Olabilir | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sakatlıkların Asıl Sebebi Kondisyonerimiz Olabilir

Arkadaslar bilmiyorum dikkatiniizi cekti mi ama scott piri doneminde takim nerdeyse hic sakatlik yasamiyordu. Gecen sene hamza takimi iyi calistirmadi ondan diyorduk e bu sene ne peki? Tamam sakatlanan oyuncularin sakatlik gecmisi sikintili bir kisminin eren ve serdar mesela. Sigdursun ayagina top deymedi. Ama wesley poldi de sakatlandi bu sene.
Diyorum acaba kondisyonerlerimizde mi sikinti var?

Acik ve net var milli takima gidenler sakat dönüyor nedense baska takimin oyuncularina hic birsey olmuyor, sirf sansizlik degil bu.

Onur Adıbelli vallahi renktaş benim zaten şu takıma izlediğim en önemli kişiler
Gaddar oyuncuları kondisyon yükleyecek bir kondisyoner sahada 90 dakika'nın en az 70 75 inde savaşması lazım oyuncuların
JoR hocam'a tecrübeli bir yardımcı Ayhan akman kalabilir ama Atik'in yerine birisi taktik uzmanı birisi DİEGO BORTOLUZZİ mesela
İyi bir savunma antrenör'ü mesela Ujfa gelebilir bu göreve veya Bülent Korkmaz gibi klübü tanıyan birisi
Ve kesinlikle her 2-3 futbolcu başına bir fitness koçu olması lazım klüpte böyle yediklerinden uyku düzenine kadar belirleyecek Bruma gibi fizik olarak üst seviyelere çıkarak topçularımızı fit yağsız kaslı güçlü oyuncularla oynamamız lazım

Vee tabiki tüm bu taktik kondisyon güç yüklemelerini yapmamız için genç bir kadro kurmamız lazım tutup Sneijder Selçuk Hamit Hakan Chedjou'ya kondisyon yüklemeye kalkarsan olmaz

Basma kalıp düşüncelerden bir kurtulamıyorsunuz biraz özgün olun !!

Ne ozgun olmasindan bahsediyorsun la sen? Bu tip yorumlar yazinca cool filan mi hissediyorsun kendini? Begenmiyorsan defol git yazmak zorunda degilsin. Ama bu tip yorumlari benim konumda yazarak tepemin tasini attirma. Hadi oynamaya devam et simdi. Avatarindaki hazzi almaya bak olur mu? ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sneijder ve Hakan zaten ölü balık gibiler normal derdim ama Eren gibi bir cengaverde sakatlandı enteresan oldu.

Olabilir.

Ne ozgun olmasindan bahsediyorsun la sen? Bu tip yorumlar yazinca cool filan mi hissediyorsun kendini? Begenmiyorsan defol git yazmak zorunda degilsin. Ama bu tip yorumlari benim konumda yazarak tepemin tasini attirma. Hadi oynamaya devam et simdi. Avatarindaki hazzi almaya bak olur mu? ;)

Al işte bundan vatana millete ne fayda gelir birde tahmin yürütüyor :D

Te allahim ya.. :red:

Bizde adam akilli biri konu acmis diye giriyoruz okumak adina. Yasina veriyorum.

Olabilir bugün bende aynı şeyi düşündüm ancak sakatlıklara bakınca Podolski, Beşiktaş maçında sakatlandı hava topu mücadelesinde bacağına resmen adam düştü. Eren ve Sneijder'in maç içinde yediği dayağın haddi hesabı yok. Kolbien'in zaten bizde hazırlık geçirmedi. Hakan? Darbe diye geçiyor, De Jong fazla kilosu var deniyor. Şimdi bunlara bakınca şansızlık gibi duruyor.

Son düzenleme:
Olabilir bugün bende aynı şeyi düşündüm ancak sakatlıklara bakınca Podolski, Beşiktaş maçında sakatlandı hava topu mücadelesinde bacağına resmen adam düştü. Eren ve Sneijder'in maç içinde yediği dayağın haddi hesabı yok. Kolbien'in zaten bizde hazırlık geçirmedi. Hakan? Darbe diye geçiyor, De Jong fazla kilosu var deniyor. Şimdi bunlara bakınca şansızlık gibi duruyor.

Daha önce 10 kere yazdım ben bunları . Sneijder Hakana bir şey diyemem bilmiyorum ama diğerleri hep darbe sakatlığı. Ama işte takmışlar kondisyoner de kondisyoner.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hayır değil bence. Poldi de ayağa burkuldu bjk super kupa maçında. Sneijder de ne oldu bilmiyorum ama şimdi. Eren kondisyon antrenmanını kasımpaşa da görüp geldi bize. Serdar antrenmana çıktı mı?
De jong da amerikan tatil köyünden gelip maç temposunu kaldıramayınca gitti. Sightorsun geldi gördü imzaladı sakatlandı. Antrenman bile görmedi doğru dürüst

32 yaşında adam sakatlanmışken ve hocası bunu bilerek oynatıyorsa ağır şerefsizdir...

Sneijderde milli takımı bırakmalı artık yahu kardeşim sakatsın diyemiyormusun hocana sakatım iyi hissetmiyorum...Formayı alan koşa koşa gidiyor oynayıp maçı aldırsa neyse diycem sakatlanan bizde 2 ay yok bir transfer yaptık yazın ulan ekim biticek daha oynamadı adam 4.5milyon€ birde 3 oyuncu verdik üstüne

Üst Alt