Sakin Olun, Avantajımızı Koruyoruz


Beyler sakin olun berabere kaldık ama berabere kalsak da aynı şey, yenseydik de aynı şeydi. Sonuçta haftaya berabere kalsak da şampiyonuz. Rahat olun, sakin olun. Kaybettiğimiz bir şey yok.
 
Cevap: Sakin OlunDiğer konuya yazmıştım ama yeri burasıymış.Diğer maç berabere bitse bu skora çok üzülürdük. Hep dediğim gibi, FB yendiği sürece bizim yenmemiz yada berabere kalmaız arasında fark yok. Beraberlik avantajı elimizde olacak şekilde Kadıköy 'e gidiyoruz.Allah yardımcımız olsun, bu düzeni biz bozacağız.
 
Cevap: Sakin Olun, Avantajımızı KoruyoruzYa çıldıracam değişen bişe yokta bu takım nye oynayamıyor
 
Cevap: Sakin Olun, Avantajımızı Koruyoruzbiz hala onu yapsaydık, onlar bunu yapsa, haftaya şunu yaparsak larla oyalanalim. Içerde maç alamadık daha. Adamlar öyle böyle kazanıyor.
 
Cevap: Sakin Olun, Avantajımızı KoruyoruzMevzu beraberlik değil arkadaşlar mevzu bulunduğumuz yer ya da avantajda değil takım top oynayamıyor.Sabri oyuna girmeye devam ediyor(!),Emre ÇOLAK hala ilk 11 başlıyor,Elmander formsuzluğunu gün be gün arttırıyor,Necati pozisyon harcamak konusunda bonkörce davranıyor(bu maç için değil),... Bu takım böyle şampiyon olamaz.Play-off haksızlık ama bize bu sene başından söylenmişti.Play-off niye var deme şansımız yok kazanmamız gereken çok basit maçları aptalca puan kayıplarıyla geçtik.Önümüzdeki hafta bu futbolla ne olmasını bekliyoruz ?
 
Cevap: Sakin Olun, Avantajımızı Koruyoruzvalla benim pek umudum yok. bu fenerin balı bi yana play offta futbol olarak (fener maçı hariç) çok kötüyüz.hakkımız olan şampiyonluk göz göre göre çalıntı...
 
Cevap: Sakin Olun, Avantajımızı Koruyoruzbiz sakiniz de maşallah futbolcular bizden sakin :)ben size şunu diyeyim kendi elimizle teslim ettik.

geçmiş olsun...Not:bu maç için değil genel anlamda verdiğim cevaptır.Beyler sakin olun berabere kaldık ama berabere kalsak da aynı şey, yenseydik de aynı şeydi. Sonuçta haftaya berabere kalsak da şampiyonuz. Rahat olun, sakin olun. Kaybettiğimiz bir şey yok.
 
Cevap: Sakin Olun, Avantajımızı KoruyoruzPlay off larda iyi oynamıyoruz....Elbette sakin olmalıyız ama sakin olabilsek bu maçı alırdık. Sakin olamıyoruz. Sorun burda.
 
Cevap: Sakin Olun, Avantajımızı KoruyoruzMaçın 2. yarısı bizim oyuncular bedenen sahadaydılar ama akılları Trabzondaydı. Haftaya öyle bir sıkıntımız olmayacak. 90 dk. çatır çatır oynamamız lazım.

Ayrıca FT kesinlikle Sabriyi oyuna ALMAMALI! Hatta lig sonunda direk göndersinler bunu. Girdiği her maçta hangi kanatta oynarsa o kanat aksıyor. Bariz şekilde görünüyor bu.Emre Çolak yerine Aydın ya da Riera ile başlamalıyız.
 
Üst Alt