Salah, Dünya Kupası'nı Kaçırabilir | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Salah, Dünya Kupası'nı Kaçırabilir

salah-dunya-kupasini-kacirabilir,635rBzSSikWm269CrYQSMA.jpg

Liverpool'un teknik direktörü Jürgen Kloop,Muhammed Salah'ın sakatlığına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Liverpool'un teknik direktörü Jürgen Kloop, Real Madrid'e 3-1 kaybettikleri UEFA Şampiyonlar Ligi finalinin ilk yarısında oyundan çıkmak zorunda kalan yıldız oyuncu Muhammed Salah'ın sakatlığının ciddi olduğunu belirtti.

Ukrayna'nın başkenti Kiev'deki maçın ardından düzenlenen basın toplantısında Mısırlı futbolcu Salah'ın sağlık durumuna ilişkin bilgi veren Klopp, "Maç sonunda hastaneye gitti ve omzunun röntgeni çekildi. Durum iyi gözükmüyor." ifadesini kullandı.

Mısırlı oyuncunun sakatlığının ciddi olabileceğini vurgulayan Alman çalıştırıcı, "FIFA Dünya Kupası'nı kaçırabilir. Omzunda ciddi bir sorun var. Gerçekten inanılmaz bir durum." değerlendirmesinde bulundu.

Karşılaşma sırasında Real Madridli Sergio Ramos ile girdiği ikili mücadelenin ardından sakatlanan Salah, gözyaşları içinde 31. dakikada yerini Adam Lallana'ya bırakmıştı.

Ntvspor

Çok üzüldüm demek ki hem dislokasyon hem de kırık var omuz çok karmaşık bir eklem bir sürü tendon ve bağ dokusu var
Slap bankart yazın Google a anlarsınız

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oynayamazsa kendisi açısından büyük şanssızlık yav herif zaten 25 yaşında, bir daha bu sezonki gibi yüksek form yakalayıp yakalayamayacağı muamma. DK'yı kaçırmasından çok, bu formuyla kaçırması sıkıntı.

Oynayamazsa kendisi açısından büyük şanssızlık yav herif zaten 25 yaşında, bir daha bu sezonki gibi yüksek form yakalayıp yakalayamayacağı muamma. DK'yı kaçırmasından çok, bu formuyla kaçırması sıkıntı.
Bende senin gibi düşünüyorum... Arda gibi olacağını tahmin ediyorum. Ortadoğu ve Afrika külltürü böyle bişey...

Bu ne la herkes resmen Salaha masterbasyon cekiyor hale gelmis benim haberim yok.
Ramos adamdir takimini icin herseyi yapti benim gozumde, kudurun.

Bu ne la herkes resmen Salaha masterbasyon cekiyor hale gelmis benim haberim yok.
Ramos adamdir takimini icin herseyi yapti benim gozumde, kudurun.
Senin hakkaten kafan hiç basmıyor.

Carvajal'in sakatlığında benzer müdahale olsa ona da laf edilirdi. Mane, Ederson'a tekme attı ona da aynı laflar edildi.

Karşındaki insan,göz göre göre sakatlamak için adama giriyorsan karaktersizin tekisindir. Çirkeflik yapmak ayrı boyut bu ayrı boyut.

Zamanında savunmakla hata etmişim, su katılmamış malmışsın.

Üst Alt