Salı İddaa Kuponları - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Salı İddaa Kuponları

Cevap: Salı İddaa Kuponları

[TABLE="class: main"]

[TR="class: item"]

Real Madrid - Olympique Lyon

1 X 2

[TD="class: right"]
betslip_delete.png
[/TD]

[/TR]

[TD="width: 100%"] Tip: Real Madrid

[/TD]

[TD="class: right, align: right"]1.22[/TD]

[/TR]

[TD="colspan: 3"][/TD]

[TD="class: ctl"]

[/TD]

FC Basel - Benfica

1 X 2

betslip_delete.png
[/TD]

[/TR]

[TD="width: 100%"] Tip: Benfica

[/TD]

[TD="class: right, align: right"]2.05[/TD]

[/TR]

[/TD]

SSC Napoli - Bayern München

1 X 2

betslip_delete.png
[/TD]

[/TR]

[TD="width: 100%"] Tip: Bayern München

[/TD]

[TD="class: right, align: right"]1.75[/TD]

[/TR]

[/TD]

Lille - Inter Milaan

1 X 2

betslip_delete.png
[/TD]

[/TR]

[TD="width: 100%"] Tip: Inter Milaan

[/TD]

[TD="class: right, align: right"]3.70[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Soyle bir kupon yapmayi hazirlaniyorum sadece Inter icin teredutluyum sizin dusunceleriniz ?

Hani diger maclar nerde Master Yoda ):

Tek basima nasil o kadar maca sinerji yapayim ben simdi ?

Bu arada ben onun disinda bir tane daha oynadim. O da ucuk ama tek mac tuttu. CSKA H Southampton-West +7 Zagreb Ajax 2 City-Villa 4-6 gol ve Basel-Benfica 2

Selen renkdas iddaa oynuyormusun sen;)sasırmadım desem yalan olur:eek:

Portala da bilindik bir kupon bıraktım.

Leeds 1/1

Ajax 2

B.Münih 2

Bu 3 maça TS maçını da eklediğim kendi kuponum var.

Hani diger maclar nerde Master Yoda ):

Tek basima nasil o kadar maca sinerji yapayim ben simdi ?

Bu arada ben onun disinda bir tane daha oynadim. O da ucuk ama tek mac tuttu. CSKA H Southampton-West +7 Zagreb Ajax 2 City-Villa 4-6 gol ve Basel-Benfica 2

Geldim geldim :D Maçlar başlamadan sinerji mi yapmaya başladın sen kalfa :D Cska hayırlı olsun iyi başlamışsın :D

Master Yoda'yı sıkışınca devreye sokuyoruz. Dua ette sıkışmayalım :D

Diğer maçlar yerinde merak etme :D Ben genelde tek kupon paylaşırım :D Çözemedin mi halen :D

Doğru anladığıma emin olmak istedim Erdinç. Bu arada sabahki yorumlarımda CSKA nın handikap yapamayacağını maçı 1-0 gibi alabileceğini söyleyerek Abdullah abiye handikaplı oynamamasını maçın alt olabileceğini tavsiye etmiştim. Topraklarım beni yanılttı CSKA dan 3 gol yiyerek. Kimsenin kazancına engel olmamışımdır umarım :(

Hocam anlamadın mı cidden o kuponun ne olduğunu? Telden yazdığım için o şekilde yazdım.

Trabzon da farklı olduğu için alt diye belirttim. Diğerlerinde ise takım ismi neyi çağrıştırıyor ki sana? KG oynasam belirtirdim.

Geldim geldim :D Maçlar başlamadan sinerji mi yapmaya başladın sen kalfa :D Cska hayırlı olsun iyi başlamışsın :D

Master Yoda'yı sıkışınca devreye sokuyoruz. Dua ette sıkışmayalım :D

Diğer maçlar yerinde merak etme :D Ben genelde tek kupon paylaşırım :D Çözemedin mi halen :D

Hosgeldin. Usta kumarbaz maclar cok. Erkenden baslamak lazimki sinerjiye ancak o kadar maca sinerji yapabiliriz.

Eeee sen gecenlerde Midtjylland macina yaptin sinerji hemen gol atti.

Mac cok bugun. Bir de zorlu maclar handikap falan. Buyuk ihtimal zorda kaliriz :)

Doğru anladığıma emin olmak istedim Erdinç. Bu arada sabahki yorumlarımda CSKA nın handikap yapamayacağını maçı 1-0 gibi alabileceğini söyleyerek Abdullah abiye handikaplı oynamamasını maçın alt olabileceğini tavsiye etmiştim. Topraklarım beni yanılttı CSKA dan 3 gol yiyerek. Kimsenin kazancına engel olmamışımdır umarım :(

Cska 'ya oynayacaktım Trabzon kapanır dedim alt oynadım :( Şenol güneş o değişikliği yapmasa 3 olmayacaktı iyi kupondu :(

Bende sabaha kadar alt olur diye bekliyordum. Saçmamın sapanı golleri yediler. Gol attık diye sevinirken ilk golü yediler. 2. gol şampiyonlar ligi seviyesindeki hiçbir takımın yemeyeceği bir gol. 3. yü nerde ne ara yediler bende anlamadım :)

Cska 'ya oynayacaktım Trabzon kapanır dedim alt oynadım :( Şenol güneş o değişikliği yapmasa 3 olmayacaktı iyi kupondu :(

Üst Alt