Salih Dursun Hakeme Bu Sefer Bunu Yaptı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Salih Dursun Hakeme Bu Sefer Bunu Yaptı!

56f7de6167b0a95968209b0f.jpg

56f7e18a67b0a95968209b7b

Trabzonspor'un PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor ile Avni Aker'de oynadığı dostluk maçında Trabzon Bölgesi hakemi Ali Şükrü Beldüz jübilesini yaptı.

Karşılaşmanın ilk 5 dakikasını yöneten hakem Ali Şükrü Beldüz sahayı Trabzonsporlu oyuncu Salih Dursun'un omuzlarında alkışlar arasında terketti. 17 yıllık kariyerine Avni Aker'de nokta koyan Trabzonlu hakeme saha kenarında yardımcıları tarafından çiçek verildi. Karşılaşmayı kalan dakikadan Bülent Birincioğlu devraldı.

Süper Lig'de oynanan Galatasaray karşılaşmasında hakem Deniz Ateş Bitnel'i kırmızı kart göstererek protesto eden ve Türkiye'nin gündemine oturan Salih Dursun bu kez jubilesini yapan Ali Şükrü Beldüz'ü omuzlarına alarak farklı bir mesaj verdi.

Şu Salih de futbolu dışında her şeyi ile gündeme geliyor. Çık topunu oyna arkadaş. Ne şov yapıyorsun. Gerçi futbol oynayacak yetenek yok o da ayrı bir konu.

Önceki hareketi ile gündeme gelmeseydi bence güzel bir düşünce olmuş hakem arkadaş icin

__☆______☆_______☆_______☆__
Sent by Note 4, sponsored by Prandelli.

Adam sark kurnazi, bakti yeteneksizligi ile bir yerlere varamayacak hemen bizim milletin begendigi özelliklere basvurdu. Yani sov, sova bayilan bir milletiz.

İlk hareketinde bişey dememiştim. Ben olsam daha da fena davranabilirdim. Ama tadında bırakmamak, sürekli böyle şeylerle gündeme gelmek biraz sululuk oluyor artık.

Bana göre SAlih'in alınmama ihtimali yok Trabzon tarafından. Heykelini dahi dikebilirler o derece dokunulmazlığı var Trabzon'da.

Üst Alt