Samet Akaydın 4 Milyon Euro Karşılığında Fenerbahçe’de - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Samet Akaydın 4 Milyon Euro Karşılığında Fenerbahçe’de

Vay mala bak ona neymiş de yorum yapmış birde 😆
ardada zerre beyin varsa hiçbir şekilde kalmaz.

şu 6 ayda yaşananlar ders olmalı çocuk daha gitmeden bir kısım fb taraftarı küfürler ediyor kimse fbden büyük değil diyor
voleybol oyuncusu sakın gitme diyor camianın yarısı mobbing yapıyor , sen bizi şampiyon yapıp gideceksin diye anormal bir baskı altına sokarak töhmet altında bırakıyor.

bu çocuk eğer kalır ve ''inşallah'' başarısız olurlarsa içinden geçerler psikolojisi hayatta kaldırmaz.

F5R0kfRWMAA552f

''Biraz ağır olduğu söyleniyor hocam'' diyen sunucuya cevaben ''Bir tık daha hızlı olsa Barcada oynar zaten''....Rıdvan the Sheytan.

Sunucu öylece kalakalmıştı birkaç saniyeliğine, ben de aynı şekilde...Ülkenin en muteber futbol yorumcusu güya?!..Paylaşılmıştır muhtemelen ama önceki sayfalara gitmeye üşendim...

Bons vereceklerini sanmıyorum. Ayrıca milli takımda oynadığı oyun fena değildi.
Bide kapalı defansta hamle oyuncusu oynatırsan öyle kötü performans vermez. Tamamen fenerin mal oyun planıyla alakalı durum.
Elle tutulur yerlilerden biri altı üstü 4tane yerlileri kalıyor ferdi, İsmail, irfan,cengiz. Hamle alanı daralır fenerin.

Üst Alt