Haber - Samet Aybaba: "Aboubakar fazla konuşmasın. Burası Beşiktaş. İsteyen herkesi göndeririz!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Samet Aybaba: "Aboubakar fazla konuşmasın. Burası Beşiktaş. İsteyen herkesi göndeririz!"

Beşiktaş taraftarları adına üzülüyorum. Bu adamların herhangi bir şey başarma, Beşiktaş'ı iyi bir noktaya getirme ihtimalleri sıfır.

Bir kere her şeyden öte, bir teknik direktörden, hele ki o camia için anlamı olan bir teknik direktörden sportif direktör olmaz. Eninde sonunda teknik direktörün işine karışır. Karışmadan duramaz çünkü. Ben olsam ben de karışmadan duramam. Ve illa ki bir arıza çıkar.

Olm bunlar taliscayı almak için Araplara gitmişler silktiri çekmiş Araplar bunlara :asd: Olm sizin paranız mı var da oyuncu bakıyorsunuz.

Birde aboubakarı göndeririz falan demiş adamın da çokta umrundaydı ha. Gönder de Fifa cezayı çakınca tamamen menemene dön.

Semralı..! Yıllar olmasa 2 yıldızınız olması bile çok zordu..

Eskiler bilir..

Siz kimsiniz:LOL:

Rızası gitti, Sameti kaldı..!

Yanına da sünnet çocuğunu al ve şunu söyle,,

Feda..!

Para … nın üstünde..!

Beraberlik yok. soyunma odasında bile beraber değiliz, herkes kendi odasında soyunuyor.
Bu takımda hiç disiplin yok, birbirimize dokunamıyoruz ve birlikte hareket edemiyoruz'

Bu oyuncular tam olarak ne istemişler Samet Aybabadan çözemedim.

Bunun kardeşi hayatımda gördüğüm en büyük ............... çocuklarından biridir herhalde. Ben futbolda böyle zavallıca bir provokatörlük daha görmedim. Sabah akşam bize sallıyor ve tamamen yalan dolan üzerinden. Bir gün başına bir kaza bela herhangi bir şey geldiği zaman sakın ola neden denmesin. Bu kadar pislik olmayı toprak bile kabul etmez abi.

Bu açıklamalar ile Sergen'e de onun düşünülmediği ancak istedikleri hocalar kabul etmezse mecburen kendisine geleceklerini üstü kapalı söylemiş. Sergen'de Antalya'dan falan teklif alırsa oraya gider gelmez Bjk'ye.

Üst Alt