Samet Aybaba: "Favori biziz!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Samet Aybaba: "Favori biziz!"

giphy.gif

Feghouli oynamaya başladığında sağ kanat ve iç alanda çok hızlı kontra atak yapacağız ama sol kanatta linnes ve tolga ile zor. Rodrigues belki ama linnes ile kontra atak çok zor. Topu ayağından aşmayı bilmiyor.
Emin değilim Osmanlı maçında dikkat edersen 4e 4 kalacağımız kaç pozisyonda geri oynadık. Dribbling bazlı değildi pas bazlı kontraya çıkabilmemiz lazım.

Tolganın attığı gol çok iyidi bu hafta onda da Mariano ve Garry önemli rol oynadı.

Tudor gitsin Kloppun Dortmund maçlarını izlesin bayağı feyizlenir.

Bana bunu biraz kasıtlı yapıyoruz gibi geldi. Skoru alınca deniyoruz kendimizi yani, yoksa maç başında deli dana gibi basmayız.

Bilinçli bir tempo düşürme olarak görüyorum ben de.
Oyandığımız ilk iki maç, dakika 60 olmadan bitti ve biz de vites küçülttük. Ancak ve ancak o dakikalara kadar oyunun kopmadığı bir maçta neler yapabileceğimizi sağlıklı görebiliriz.

Emin değilim Osmanlı maçında dikkat edersen 4e 4 kalacağımız kaç pozisyonda geri oynadık. Dribbling bazlı değildi pas bazlı kontraya çıkabilmemiz lazım.

Tolganın attığı gol çok iyidi bu hafta onda da Mariano ve Garry önemli rol oynadı.

Tudor gitsin Kloppun Dortmund maçlarını izlesin bayağı feyizlenir.

Mariano işte olayı bitiren kişi orda. Öyle güzel pas atıyor ki önündeki adama, direk 3e 3 4e4 kalabiliyorsun. Feghouli tam formuna ulaştığı zaman eminim çoğu kontra atağımız sağ kanattan olacak. Çünkü hem kanat hem bek çok akıllı oyuncular.

Çok iyi çok iyi , bu tarz çıkışlar rehavete düşmemizi engeller , takım bu demeçleri elbet okuyordur o hırsla çıkıp fişini çekerler Sivas'ın.

Tanım : Son derece malca bir açıklama .

Samet Aybaba'nın akıl oyunlarına iq'sünün yetmediği açık.

Benim anlamadığım bizim takım 60'dan sonra düşüyoda kendi takımları maça yeni başlar gibi enerjik mi olucak?

Demek 60 dakika full kapanıcak kendi tabiri ile.
Peki süreki savunarak yorulmayacak mısın?

O golü illa yiyeceksiniz başka yolu yok. Avrupa takımı olsa zorlanır o baskıya atabilecek misin onu düşün.

TapaTalK

Teoride çözmüş ama sahada kalite lazım.
Bu baskıya karşı koyabilmen için iki tane teknik ve hızlı açığa iki tane baskıdan kurtulabilen ve bu açıkları çoğunlukla tek pasla besleyebilen orta sahaya ve 1,5 adet muazzam kafa vurabilen forvete ihtiyacın var.

Varmı bunlar sivasta yok.
Aynı iştahla devam edersek bizi bu sezon sadece başakşehir zorlar çünkü onlarda bu oyuncular var.

P9 Gscimbom Mobile

60'tan sonra düstügümüz yok yaw

60 dakikalik kondisyon olmaz zaten,tempoyu düsürmek düsüyoruz anlamina gelmez eger o dakikalarda gol gerekiyorsa tempoyu yine yükseltiriz

Kayserispor Teknik Direktörü Sumudica: Galatasaray'ı öldürüp geleceğiz!!
Maç sonu: Fazla söze gerek yok. Çok iyi oynadılar ve ön tarafta bizden daha hızlı oldukları kesindi.

Osmanlıspor Teknik Direktörü TürBülent: Başaracağız, kimse yenilmez değildir!!
Maç sonu: Rakibimizin tepkisine karşılık veremedik. İlk yarı bize pahalıya patladı.

Sivasspor Teknik Direktörü Samet Aybaba: Favori biziz!!
Maç sonu: Loading...

Kayserispor Teknik Direktörü Sumudica: Galatasaray'ı öldürüp geleceğiz!!
Maç sonu: Fazla söze gerek yok. Çok iyi oynadılar ve ön tarafta bizden daha hızlı oldukları kesindi.

Osmanlıspor Teknik Direktörü TürBülent: Başaracağız, kimse yenilmez değildir!!
Maç sonu: Rakibimizin tepkisine karşılık veremedik. İlk yarı bize pahalıya patladı.

Sivasspor Teknik Direktörü Samet Aybaba: Favori biziz!!
Maç sonu: Loading...
"Bu kadar taraftarın önünde Galatasaray'ı durdurmak çok zordu"

TapaTalK

oyundan düştüğümüz dakikalarda farklı şeyler denedi Tudor,saha da ki düzen bir anda darmadağın oldu.

ayrıca teoride bjk her sene avrupa da kupa kaldırıyor,bu da onlardan olduğuna göre çok ta şeettmemek lazım

60. Dakikadan sonra düşüyor olsaydık kontra ataklarda çılgınlar gibi koşup karşı kalede baskı kuramazdık. Yarım saat boyunca kalemizde pozisyon görürdük. Samet Aybaba bizim çaycı gibi yorum yapmış.

Ben takımın ikinci yarıda bilinçli olaraki yavaşladığını düşünüyorum. Hava sıcaklığı 25'in üstünde. Normal.

Bu tarz açıklamaları bizim açımızdan olumlu buluyorum. Şimdiden psikolojik baskı oluşturmamız güzel bir şey, performansımız yükselerek devam ederse Anadolu maçları beklenenden daha kolay geçer bu sene. Tabii şu duran top savunması sorununu da çözmemiz lazım en kısa sürede.

Üst Alt