sami karakoç - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

sami karakoç

Neyse fazla uctuk.
Benden size tavsiye, TC kimlik numarasi gibi önemli bilgileri mümkün oldukca az paylasin.
Daha az ve önemsiz bilgiler yüzünden neler neler yasayanlari biliyorum.

Kuzey ülkelerinden bir kere Norvec bir kere de Isvec tarafina gittim, is icin.
Bir daha kafama silah dayasalar gitmem.
Benimde aklıma oraların ekonomik durumu nedeniyle teklif etmek geldi de..
Yaw dedim kenan akıllıdır, '' oralara gideceğime minesnowta ya giderim daha iyi '' diye düşüneceğini tahmin ederek vazgeçtim. GERÇEKTEN.:ka:
Ama islanda yalnızlık çekmemek için iidir diye bi tıklatmadan geçemedim gene de...;D

Benimde aklıma oraların ekonomik durumu nedeniyle teklif etmek geldi de..
Yaw dedim kenan akıllıdır, '' oralara gideceğime minesnowta ya giderim daha iyi '' diye düşüneceğini tahmin ederek vazgeçtim. GERÇEKTEN.:ka:
Ama islanda yalnızlık çekmemek için iidir diye bi tıklatmadan geçemedim gene de...;D
Ayakların yere basması güsel bişi..:cool::hat:

Yakında kimlik fotokopisi falan olmasın, hemde noter onaylı...:love::cimbom:
Hic bir zaman havada degildim ki zaten.
Ülke ülke gezmek falan, bunlar belki güzel seyler ama o kadar yani, fazlasi yok.
Ben Yunanistani da gördüm, Bulgaristani da, Italya´yi da, savas zamaninda Yugoslavya´yi bile gördüm.
Ne oldu, baska biri mi oldum, sinif falan mi atladim.
Elimden gelse su an oldugum köyümde temelli kalirim.

Diger konuya gelince, bir cok kurumun kisisel bilgileri hangi sartlarda sistemlerinde muhafaza ettiklerini biliyorum.
O sistemlerin ne gibi aciklari oldugunu, bilgileri ele gecirmenin cok da zor olmadigini.
Bir cok kisi gördüm, eee ama kredi karti ödemesi yapilirken baglanti sifreli diye.
Dogru ama iste bilgileri muhafaza eden kurumlar var ve o bilgileri bir cogu acik ve okunabilir bir sekilde muhafaza ediyorlar.

Son düzenleme:
Hic bir zaman havada degildim ki zaten.
Ülke ülke gezmek falan, bunlar belki güzel seyler ama o kadar yani, fazlasi yok.
Elimden gelse su an oldugum köyümde temelli kalirim.

Diger konuya gelince, bir cok kurumun kisisel bilgileri hangi sartlarda sistemlerinde muhafaza ettiklerini biliyorum.
O sistemlerin ne gibi aciklari oldugunu, bilgileri ele gecirmenin cok da zor olmadigini.
Bir cok kisi gördüm, eee ama kredi karti ödemesi yapilirken baglanti sifreli diye.
Dogru ama iste bilgileri muhafaza eden kurumlar var ve o bilgileri bir cogu acik ve okunabilir bir sekilde muhafaza ediyorlar.
Tekno aslında en büyük zaafımızdır şizosunu mantıklı bulan bir karakterle her zaman her şartta iyi anlaşabilirim.

@Kenan.Ünal karakterli güvenilir bir dostum olsaydı hayatımda, O noktadan itibaren bir kırılma yaşanacağı da kesin olurdu sanırım...
c051.gif

Üst Alt