Samir Nasri Galatasaray'da! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Samir Nasri Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalan mı lan?

129977-22870.jpg

Galatasaray, Samir Nasri'ye 3 yıl için 13 milyon € teklif ederek en yüksek teklifi sundu.

böyle bir haber okudum bende.

Belhanda'ya 7 M € bonservis ve 2-3 M € yıllık verene kadar , Nasri gelsin ancak ikisi de son transferini bize yapacaktır bunu da göz önünde bulundurmak gerek.

Anasini satim

Nasri sneijder Belhanda

Guzel olur aslinda ucu de OM oynayabiliyor. Bizim sino zaten sola kaymayi sever. Belhanda ile degisirler. Bunlarla 4-4-2 de iyi gider. Sadece gomisin yanina ya sinan yada baska Sprinter bir forvet lazim

Nando
Linnes acerbi serdar Clichy
İmbula
Nasri Belhanda
Sneijder
Sinan Gomis

4-1-2-1-2 ( ortada ikili ice disa kayar , sino ile rotasyonda oynar) . AMA İmbula bu 3lunun arkasinda geberir. Tolga az becerikli olsa tam onluk 11 olurdu

sen kadro yapma

Anasini satim

Nasri sneijder Belhanda

Guzel olur aslinda ucu de OM oynayabiliyor. Bizim sino zaten sola kaymayi sever. Belhanda ile degisirler. Bunlarla 4-4-2 de iyi gider. Sadece gomisin yanina ya sinan yada baska Sprinter bir forvet lazim

Nando
Linnes acerbi serdar Clichy
İmbula
Nasri Belhanda
Sneijder
Sinan Gomis

4-1-2-1-2 ( ortada ikili ice disa kayar , sino ile rotasyonda oynar) . AMA İmbula bu 3lunun arkasinda geberir. Tolga az becerikli olsa tam onluk 11 olurdu

he he kurarsınız bu kadroyu

aptal :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt