Şamp.Ligi | G Grubu | 6. Hafta | Dinamo Kiev 1-0 Fenerbahçe | 10 Aralık - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şamp.Ligi | G Grubu | 6. Hafta | Dinamo Kiev 1-0 Fenerbahçe | 10 Aralık

Finali Maldonado yaptı.Ben bugün Volkan ile sınırlı kalacak sanıyordum ki;önce Aragones kurtarıcı olarak oyuna Maldonado,Ali Bilgin ve İlhan Parlak'ı aldı.Sonra Maldonado kırmızı kart yedi,orada koptum zaten.Daha sonra da Volkan'ın gaza gelip,kırmızı kart gösteren hakeme saldırması beklentisine kapılmadım değil...

Futbolun adeleti budur işte. Zamanında avrupa fatihi ile tesadüftü diye dalga geçersen. Tesadüfü çok güzel yaşatırlar sana. Üstelik tesadüf dedigin takım şu 5 para etmez kiev den kat kat üstün takımlar arasında 1. sırada olurken. El salla aziz baskan el salla

Aziz'den geçen seneki çeyrek finalin tesadüf olduğunu açıklamasını bekliyoruz.Tekrarı olmayan başarılar tesadüftür :D Avrupanın prensi Prenses oldu...

Avrupa nın çokoprensi iş başında ne oldu azize feneVbahçe sonuncumu oldu ama bu tesadüf değil beyler f5 daha önce çok kez sonuncu olduğu için bu tekrarlanmış bir başarı Voly nasıl kırmızı görmedi yaw hayret

Aziz'den geçen seneki çeyrek finalin tesadüf olduğunu açıklamasını bekliyoruz.Tekrarı olmayan başarılar tesadüftür :D Avrupanın prensi Prenses oldu...

Sarayı Gezen Bir Yabancı,Sarayın Soytarısını Prens Sanmış,Yanındaki Arkadaşlarıda Ona Prens Gibi Davranmışlar Ama Soytarının Takkesi Düşmüş,Kral Tahtından Beni Oğlum Yok Demiş :rolleyes:

Anlamayana

Kral:Galatasaray

Soyratı:Fenev

izlediğim en keyifsiz maçlardan biriydi,hoş bu fenerin bütün maçları böyle,artık defansif bir anadolu klübü hüviyetine büründüler.

Farkındaysanız Kiev'in stadı çok küçüktü.Uefa maçın orada oynanmasına nasıl izin verdi?Stad 16 bin kişilikmiş.

Civcivlerin kanatlarini kirdilar :D

Zaten kurban bayrami deyilmi? Febesi kurban ettiler :D Boynuzlari kesildi :D

fbveuefamv3.jpg

Bu arada fenerlilere bir züğürt tesellisi çıktı,Emirates'ten aldıkları puanla Arsenal'i grup liderliğinden ettiler.Şimdi Arsenal 2.turda grup liderlerinden kendilerine ters gelen bir takıma elenirse bundan kendilerine pay çıkarabilirler. Koskoca Arsenal bizim yüzümüzden kupaya 2.turda veda etti.:D

he söyle herkes haddini bilicek oturun oturdugunuz yerde BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN:D daha ögrenecek cok seyiniz var seyimin prensi

Üst Alt