Şamp. Ligi Son 16 | (5) Barcelona 4-0 VfB Stuttgart (1)| 17 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şamp. Ligi Son 16 | (5) Barcelona 4-0 VfB Stuttgart (1)| 17 Mart | Maç Sonucu

Cevap: Şamp. Ligi Son 16 | Barcelona 0-0 VfB Stuttgart | 17 Mart | İlk Yarı | Star

Adamlar başka türlü D-Smart müşterisi bulamıyorlar yöntemleri bu Fazla oldular ama

Cevap: Şamp. Ligi Son 16 | Barcelona - VfB Stuttgart | 17 Mart | 21:45 | Star

Valla bana Aslantepenin bombası o gibi geliyor ama hadi bakalım

henryi mi istememişler :D dostum valla bu seneyi gölgede bırakacak bir yıldızı seneye getirmek zor olur malum dünya kupası sonrası fiyatlar tavan yapar ama haldun baba birşeyler ayarlamıştır şimdiden söz kesmeler faln yani yok artık ali samilik bi yıldız o stata yakışır hatta barcayla açılış olursa ordan biri maç sonu bizimkilerle hatıra olsun diye forma değiştirirken bi daha hiç çıkarmamak üzere Galatasaray formasını giyer diye umut ediyorum :D

Cevap: Şamp. Ligi Son 16 | Barcelona 0-0 VfB Stuttgart | 17 Mart | İlk Yarı | Star

Bu maçtan çok bu akşam bordeaux-olympiakos maçının daha eğlenceli geçeceği kanısındayım.

Eski analog antenden izliyorum. Biraz görüntü kalitesi düşük ama idare edicez artık.

dün chelsea-inter maçı yerine papatyamı veren bugün barca maçına şifre koyan startv şu 90 dk. boyunca edilen her dilde küfür kime ediliyorsa edilsin aynı zamanda sana da gelsin...genel yayın yönetmeninden sahibine kadar...

Adamlar topu kaptiklarinda hemen ataga cikiyorlar, hic beklemiyorlar orta sahada.

Cevap: Şamp. Ligi Son 16 | Barcelona 1-0 VfB Stuttgart | 17 Mart | İlk Yarı | Star

Messiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii'den muhtesem bir gol.

Cevap: Şamp. Ligi Son 16 | Barcelona 1-0 VfB Stuttgart | 17 Mart | İlk Yarı | Star

Pique uzun top yapıyor geri ya, total futbol oynuyorsun arkadaş ne uzun topu?

Ve gooooool. Messi! Futbol tanrısı yine sahnede.

Üst Alt