Şamp. Ligi Son 16 | Milan 2-3 Manchester United | 16 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şamp. Ligi Son 16 | Milan 2-3 Manchester United | 16 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: Şamp. Ligi Son 16 | Milan - Manchester United | 16 Şubat Salı | 21.45

San Siro yıkılacak! Fakat maçlar kapalı kanalda!

Milan'ın büyük rekoru! UEFA Şampiyonlar Ligi'nde 2.turda Salı gecesi Milan ve Manchester United arasında 21.45'te oynanacak maç San Siro Stadyumu'nda bambaşka bir havada oynanacak.

Il Corriere dello Sport'un haberine göre milyonlarca insanın merakla beklediği bu maç öncesinde tüm biletler satıldı ve Milan bu satışlardan 3,763,560 milyon avro gelir elde ederek kendi rekorunu kırmış durumda. 300 gazeteci, 90 foto muhabirinin görev yapacağı karşılaşma 50 farklı ülkeden canlı olarak yayınlanacak. 4 bini İngiliz olmak üzere 80 bin dolayında taraftarın olması beklenen maça İtalya Başbakanı ve Milan'ın patronu Silvio Berlusconi'nin de gitmesi bekleniyor.

Bu karşılaşma öncesinde futbol açısından en duygusal durum ise Milan'da kiralık olarak forma giyen, bir dönemin Manchester United'ın unutulmaz yıldızı David Beckham'ın eski takımına karşı mücadelesi olarak gösteriliyor. Beckham daha önce yaptığı açıklamada kendini büyük üne kavuşturan eski takımına gol atması durumunda bir sevinç gösterisi yapmayı düşünmediğini söylemişti.

MAÇLAR KAPALI KANALDA!

Tüm dünyanın gözünün olduğu bu maç Türkiye'de ise D-Smart platformu altında Futbolsmart kanalından yayınlanacak. Aynı saatteki O.Lyon - Real Madrid maçı ise aynı platformda Eurofutbol kanalından ekranlara gelecek.

Kaynak : Sporx.com dış haberler

Star TV neden vermiyor maçı ?

Benim bildiğim CL maçlarını şifreli vermek yasaklandı.

Platini amıcaa duy sesimizi bu şerefsizler şifreli veriyorlar maçları :)

Cevap: Şamp. Ligi Son 16 | Milan - Manchester United | 16 Şubat | 21.45

Vere vere Porto - Arsenal maçını vermişler.

2 maç verilmiyormuydu ?

Milan-R.Madrid maçı varken başka maç verilirmi ?

Manu, Milan'a, Milan, D-Smarta, sonra hepsi Aydın Doğan'a :D

İddaa da beraberlik ve çifte şans ile Milan'a oynadım.

Gönlüm Milan der ama form olarak Man.U'ya beraberlik şansı veriyorum.

Bilmiyorum katılırmısınız ama İtalya'da Milan = Galatasaray gibi gerek Avrupa karnesi gerekse belli kültürü oluşu ile.

Bazı arkadaşlar garip yorum yapıyor. B.Münih-Fiorentina maçı için 5-1 yazan var :)

Ş.Ligi olduğunu unuttular galiba :) Bu tip maçlarda önce rakibi tartar ölçersiniz çünkü bu ilk maçtır ve ev sahibi gol yememek için kontrollü oynar. Barça hariç her takım yapar bunu. O sebeble gollü maç olsa bile bu süpriz olur yani maçtan önce 5-1 denmez :)

Münih belki gol bile atamayacak bunu bile hesap etmek lazım karşısında savunma yapmasını bilen ve akıllı oynayan ama formsuz bir takım var.

Çok heyecanlı bir eşleşme olacağı söyleniyor ama hiç sanmıyorum . Milan iyi değil Manu ise toparlandı artık Manu rahat geçer sürpriz olmassa

Üst Alt