Şampiyon Kim Olur? (Fikstür Değerlendirmesi) - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyon Kim Olur? (Fikstür Değerlendirmesi)

2 senedir büyük maç kazanamayan takımımız içeride arka arkaya Trabzon' u, Başakşehir' i ve Beşiktaş' ı yenmeyi başarabilirse şampiyon da olur diye düşünüyorum.

Bir yerde bitecek bu olumsuz seri,sonsuza kadar gidecek değil ya.

Tamam da şu an biteceğine dair elde gösterge yok, aksine devam edeceğine dair sinyaller var. (Deplasman fobisi özellikle) Fenerbahçe maçı ve akabinde oynanacak olan Gençlerbirliği ve Başşak maçı belli edecek her şeyi. Taraftar olarak umut edeceğiz tabi ama yeneceğiz, asacağız keseceğiz denecek bir durum yok ortada. Karabük ve Konya maçlarını saymadım hiç o maçlarda puan kaybı yaparsak şampiyonluk hayal zaten.

Tamam da şu an biteceğine dair elde gösterge yok, aksine devam edeceğine dair sinyaller var. (Deplasman fobisi özellikle) Fenerbahçe maçı ve akabinde oynanacak olan Gençlerbirliği ve Başşak maçı belli edecek her şeyi. Taraftar olarak umut edeceğiz tabi ama yeneceğiz, asacağız keseceğiz denecek bir durum yok ortada. Karabük ve Konya maçlarını saymadım hiç o maçlarda puan kaybı yaparsak şampiyonluk hayal zaten.

Ben asacağız keseceğiz demedim zaten,ama şu anda kepenkleri kapatacak bir durum da yok.Bu tarz seriler zaten en saçma sapan anlarda biter genelde.Şu anki iş içerdeki o tansiyonu yüksek maçlara lider çıkabilmekte zaten.Bizim bu konuştuklarımızı eminim Terim ve kurmayları da defalarca konuşup oyuncularına aktarıyordur.

Başakşehir; bugün; puan kaydı; olabilir; evet; şaşırmayın; seyredin.

Old%20Man%20Typing%20on%20Typewriter%207%20preview%20image.jpg

Ben asacağız keseceğiz demedim zaten,ama şu anda kepenkleri kapatacak bir durum da yok.Bu tarz seriler zaten en saçma sapan anlarda biter genelde.Şu anki iş içerdeki o tansiyonu yüksek maçlara lider çıkabilmekte zaten.Bizim bu konuştuklarımızı eminim Terim ve kurmayları da defalarca konuşup oyuncularına aktarıyordur.

Ben de kepenkleri kapatalım demedim. Yine tuhaf bir yere gidiyor konu, seni önce Uğur'a sonra da Serkan'a havale ediyorum.

Dünkü maçtan sonra en kolay fikstür fb'de artık. Sadece 5 deplasmanları kaldı. Bunlardan en sonuncusu o tarihte ligden düşmesi matematiksel olarak da kesinleşecek olan Karabük. 2'si masa başında ilişkileri iyi olan Sivas ve Kasımpaşa. Yani son 3 deplasmanları 9 puan gibi görünüyor. Yeni Malatya da artık rahat konumda ve onların başında da eski fbli Erol Bulut var. O maçı da almaları büyük ihtimal. Bir tek Kayseri deplasmanı zor gözüküyor. İç sahada da Akhisar maçı hariç tamamı düşme potasında olan takımları ağırlayacaklar. O tarihe kadar rakipler rahatlarsa onları da yenerler gibi. İçeride de bir tek Galatasaray maçı zor ama tarihsel istatistikler o maça da 3 puan diyor fb için. Yani dün ezici bir futbolla yenilmeselerdi ya da 1 puan kapabilselerdi bugün 1 numaralı aday olacaklardı ama dünkü oyun camiayı karıştırmışa benziyor. Umarım kötü gidiş sürer. Yoksa eski günlerindeki bir fb olsa bu fikstürden 11'de 11'le bile çıkabilirdi..

Bir yerde bitecek bu olumsuz seri,sonsuza kadar gidecek değil ya.

Dursun'dan sonra ciddi ciddi bu özelliklerimizi kaybetmişiz gibi

Şahsen önceden yenik düştümüz maçlarda galip geliriz diye beklerdim ama son yıllarda direk mağlubiyet geleceğini biliyorum. Ha Terim geldikten sonra bir nebze bu galibiyet duygusu arttı ama yetmiyor.

Takımın üstünde bir ölü havası var ve bana göre hala atılmış değil. Yönetim değişmesine rağmen

Dursun'dan sonra ciddi ciddi bu özelliklerimizi kaybetmişiz gibi

Şahsen önceden yenik düştümüz maçlarda galip geliriz diye beklerdim ama son yıllarda direk mağlubiyet geleceğini biliyorum. Ha Terim geldikten sonra bir nebze bu galibiyet duygusu arttı ama yetmiyor.

Takımın üstünde bir ölü havası var ve bana göre hala atılmış değil. Yönetim değişmesine rağmen

Son 2 senede özellikle aynı maçlarda takılıp fırsatları tepmemiz çok düşündürücü ona katılıyorum.Ve bu yılki şampiyonluk,bu anlamda da enteresan bir şampiyonluk olabilir eğer olmayı becerirsek.

Berabere de değil,mağlubiyet görebiliriz.

Hissediyorum. Bir şeyler olacak. O kadar kestiremiyorum.

Türkçe dersi niteleğinde bir mesaj :005::005: Bilgili ve elit kişiliğini konuşturmuşsun yine.

Sayın Mehmetçiğim Arslaner Beyefendi abim. Ben hiçbir vakit bilgili olduğumu iddia etmedim. Elit bir kimliğe sahip oluşumla ilgili iddiana ise şiddetle karşıyım.

Mesajın yazılış tarzına lafın evet; biliyorum. Hislerimi yazdığım bir posttu. O postu okurken çok kararsız olduğum fikrine kapılmadınız mı? Amacım oydu. Bir iddiam var ama o iddiamda emin değilim.

Süper lig ilk 5.

1- Başakşehir
2- Beşiktaş
3-Trabzonspor
4- Fenerbahçe
5- Sivas / plase Alanya
6- Maalesef ekibimiz.

Üst Alt