Şampiyon Kim Olur (Kalan Maçlar) - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyon Kim Olur (Kalan Maçlar)

Şampiyonluğa en yakın bjk görünüyor

Her ne kadar bjk diğer takımlara göre iyi top oynasa da inanılmaz kollandılar ve kollanmaya devam ediyorlar ve kimse gündeme getirmiyor bunları göz göre göre hak yiyerek şampiyon olacak itler

Şu başlığı silin yav. Şampiyon bizim dışımızda herkes olabilir. Terim sene sonunda bırakırsa şampiyonluk kazanmış gibi oluruz.

Hatay ve Ankara maçlarına hiç üzülmüyorum tamamen mağlubiyeti hak ettik ama şu Rize ve Sivas maçları tamamen çıldırmalık. Sivas maçında 2 gol Rize maçında 3 gol hediye ettik rakiplere. Sivas maçında +2 Rize maçında hadi en kötü +1 alsak şu anda 64 puanda olacaktık.

bjk erzurum'dan 3p ile çıkamaz ardından ankaragüçlü hikmet'te saplar, sonraki hafta sivaslı rıza yatabilir, rize'de fb'si için zorluk çıkarır, hatay maçında ömer erdoğan çağdaş gibi yatmaz,sonra bizle zaten.

ümitvar olalım

Sivas
Kayseri (D)
Rize
Hatay (D)

Şu 4 maçtan sadece 4 puan çıkarmamız rezalet. Olması gereken en az 7 puandı. Benim tahmin ettiğim ise 9 garanti gözüyle bakıyordum.

Çok ama çok yazık oldu. Bir sürü zor deplasman galibiyeti boşa gitti. Şu nispeten kolay rakiplere puan verip şampiyonluğu kaptırdık.

Üst Alt