Şampiyon Kim Olur (Kalan Maçlar) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyon Kim Olur (Kalan Maçlar)

Onumuzdeki 5 hafta belirleyici olacak, hatta bu 5 haftada bir takim yaristan dusmese de biraz uzaklasacaktir. Biz bir hafta bay gececegiz. Yani bjk ve alikoc bu surecte 5 mac oynayacak biz ise 4. 4 macta 12 puan alirsak tekrar en favori haline geliriz.

Fener kendi olamayacağını anlayınca bjk maçını verir.Bu saatten sonra çok çok zor görüyorum bizim şampiyon olma şansımızı.

Bjk fener maçını alırsa 8 puan fark artı averajıda aldığı için 9 puan olacak. Kafadan 4 maç kaybetmeli fenerin şampiyon olma şansı kalmayacak

Hataya kadar kayıpsız düşünüp o maça final gözüyle bakıyodum

agücü mağlubiyeti sonucunda antalya deplasmanına final olarak bakıyorum

antalya mağlubiyeti üçüncü,beraberliği ikinci,galibiyeti şampiyon yapar bizi

Taylan feghouli ve belhandaya bagli oynarlarsa her turlu biz oluruz. Kaleci stoper ve santrafor cok iyi durumda

Bjk şampiyon yapılır. Fb’nin hakem yardımıyla bile maçları kazanacak hali yok. Ama bjk’nin var. Hakem bi el attı mı kazanıyorlar.
Bizde şampiyon takım havası hiç yok. Ligin en iyi takımı kesinlikle değiliz. Şartlar lehimize de değil fb ve bjk gibi. Bizden şampiyon çıkmaz bu futbolla. Hakemler adil olsa bile çıkmaz.

%90 ihtimalle biz oluruz ya lige havlu atıyoruz yada şampiyon oluyoruz. Ankara'ya yenildik ama Malatya-Antep-Başak-Fener bu seride ligden kopmadıysak daha hiç kopmayız.

Galatasaray 57 Puan (27 Maç)

Sivas
Kayseri (D)
Rize
Hatay (D)
Karagümrük
Göztepe (D)
Trabzon
Antalya (D)
Konya
Gençlerbirliği (D)
Beşiktaş