Şampiyon Kim Olur (Kalan Maçlar) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyon Kim Olur (Kalan Maçlar)

Biz şampiyona olacağız. Lamı cimi yok. Bizim geçtiğimiz bu süreçten tinercilerde geçecek yok öyle her maçı kazanacak bir takım bu ligde.

Derbi öncesi:

1. Beşiktaş 63 Puan (28 Maç)
2. Galatasaray 61 Puan (30 Maç)
3. Fenerbahçe 58 Puan (29 Maç)

BJK kazanırsa:

1. Beşiktaş 66 Puan (29 Maç)
3. Fenerbahçe 58 Puan (30 Maç)

Berabere biterse:

1. Beşiktaş 64 Puan (29 Maç)
3. Fenerbahçe 59 Puan (30 Maç)

Fenerbahçe kazanırsa:

1. Beşiktaş 63 Puan (29 Maç)
3. Fenerbahçe 61 Puan (30 Maç)

Hayirlisi olsun... bilemedim...

Derbi öncesi:

BJK kazanırsa:

Berabere biterse:

Fenerbahçe kazanırsa:

Kağıt üstünde Beşiktaş galibiyeti hariç bize yarıyor gibi gözükse de bu takım daha hataya yenilmedi durun ohooo :)
Hayırlısı olsun ama bizden olmaz artık.

Derbi öncesi:

BJK kazanırsa:

Berabere biterse:

Fenerbahçe kazanırsa:

3. senaryo olmalı Fener kesin yenmeli Beşiktaş'ın 1 maçı eksik daha biz ve fener bir hafta bay geçerken onlar oynayacak

fb nin kazanması daha hayırlı olacaktır. eksik maçlı bjk nin ekstra 1 puan bile almaması lazım. fb den bir cacık olmaz bu hafta kazansalar haftaya kaybedeceklerdir. o yüzden bjk yenilmeli.

beşiktaş yenerse nisan'da tur atar, berabere biterse %70 şampiyonlar, bir ihtimal yenilirlerse aradan sıyrılabiliriz. ligde her türlü en çok hak eden, sıfır destekli takım biziz ama 6 ay hak ettiğimiz şampiyonluğu 3 haftadaki aptal saptal hatalarla çöpe attık gibi. terim balına hiç olmadığımız kadar ihtiyacımız var şu saatten sonra.

beşiktaş yenerse nisan'da tur atar, berabere biterse %70 şampiyonlar, bir ihtimal yenilirlerse aradan sıyrılabiliriz. ligde her türlü en çok hak eden, sıfır destekli takım biziz ama 6 ay hak ettiğimiz şampiyonluğu 3 haftadaki aptal saptal hatalarla çöpe attık gibi. terim balına hiç olmadığımız kadar ihtiyacımız var şu saatten sonra.
Şu ana kadar kaç maç oynandı unuttum ama birkaç maç harici şampiyonluğu hak ettiğimizi hiç düşünmüyorum doğruya doğru sergenide gözümde buyutmuyorum lakin fenerin ve Galatasaray'ın çeyrek bütçesine kurulan yamalı oyuncularla şampiyonluğa oynuyorsa sorunu kendilerinde aramalı bu iki takım ki ikimizde haketmiyoruz şampiyonluğu,daha hocanın dilinden birkez bile özeleştiri lafını duymadım böyle değildi bu adam 20 sene öncesini bilenler daha iyi anlar

Bunu söylemek hoş değil.biliyorum ama gerekirse tinercilere yatıp onları şampiyon yapmalıyız o yalı bebesi defolmali turk futbolundan
Kesinlikle. Bu seneki hedef FB'in anti şampiyonluğu, bu adamların kadrosu da öyle bir sonraki sene iş yapacak bir kadro da değil. Transferde bir sürü ihlal yaptılar. Umarım 7000 K derecede yanıp kül olurlar.

Üst Alt