Üye Görüşü - Şampiyon Olursak Makas Açılır mı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Şampiyon Olursak Makas Açılır mı?

Şampiyon Olursak Makas Açılır mı?

• Hemde nasıl!

Kullanılan: 11 26.8%
  • Değişen bir şey olmaz

Kullanılan: 13 31.7%
  • Açılmadı mı zaten?

Kullanılan: 17 41.5%

• Kullanılan toplam oy
    41
  • Bu anket kapanacak: .
Açıldı zaten açılacağı kadar. Bu sene de şampiyon olursak, o fark zor kapanır.
Hele seneye 5. yıldızı takarsak, rakip takımlara ağır travma sebebi olur bu.

Fener bu sene varıyla yoğuyla geldi diyebiliriz. Aşırı pahalı transferler, büyük yatırımlar, şampiyon olmak için verilen büyük çaba (ki puan ortalamaları şampiyonluk için çok çok yeterli) ama yine de kendilerinden bir adım önde performans sergileyen bir Galatasaray ile karşılaştılar.

Bu sene de şampiyon olamazlarsa, bir daha bu sene sahip oldukları motivasyona ve inanca sahip olacaklarını zannetmiyorum.

Ekonomik olarak bakar ve aşikâr acilan sampiyonluk sayılarını hesaba katmazsak:

1. Bu sene on elemeleri atlayıp SL katılım hakkı alırlarsa açılmaz...

2. Ferdi gibi para edebilecek oyuncuları satıp ŞL katılımıyla olusacak finansal açığı kapatabilirler. Hatta hem katılım hakkı alırlar hem iyi oyuncu satarlarsa yine seneye çok güçlü giriş yapacaklarını düşünüyorum.

3. Ali Koç sportif olarak ne kadar başarısız olsa da finansal açıdan sponsorluk vs takımı taşıyor. Kalması durumunda o destek de devam eder.

ezcumle;

biz muhtemelen seneye de "tarihimizin en önemli şampiyonluğu" için ter döküyor olacağız.

Makas zaten açık şampiyon olmasakta açık. Makas yokmuş gibi algı kasan teneke fb medyasının algı yönetimidir. Vizyonumuz tamamen avrupaya yönelik olmalı.

acilirsa eski sampiyonluklari sayarlar
Fifa'ya veya Uefa'ya bağlı olmayan kendi kafasına göre kurallarla oynama özgürlüğüne sahip hiç bir turnuva profesyonel lig statüsüyle 1 sayılamaz. Satılan 5 yıldızlı fener formalarındaki yıldızlar şampiyonluk yıldızlarıyla aynı boyutta değil. Logo içi yıldızlarla aynı boyutta. Manipülasyon da orada zaten. Ya çerçeve içine alarak kullanacaklar ya da yıldızsız çıkacaklar.

Sampiyon olursak aradaki fark asla kapanmaz. Ben o yüzden birseyler cevirip eski "sampiyonluklari" saydiracaklarini düsünüyorum.

Sadece Milli kümeyi saydirabilirler mesela. O halde sampiyonluk sayilari esitlenmis oluyor. Dönecek birseyler kesin.

Fifa'ya veya Uefa'ya bağlı olmayan kendi kafasına göre kurallarla oynama özgürlüğüne sahip hiç bir turnuva profesyonel lig statüsüyle 1 sayılamaz. Satılan 5 yıldızlı fener formalarındaki yıldızlar şampiyonluk yıldızlarıyla aynı boyutta değil. Logo içi yıldızlarla aynı boyutta. Manipülasyon da orada zaten. Ya çerçeve içine alarak kullanacaklar ya da yıldızsız çıkacaklar.
aciklama icin tesekkurler

Sampiyonlar ligi gelirleri ile ciddi bir sıçrama yaşarız onlar düzenli oyuncu satıyorlar ama doğru isimleri transfer edemiyorlar.

Birde bizde sistem oturmuş vaziyette ve oyun aklı çok ileride. Mertens, icardi, kerem d. , ziyech ve abdülkerim. Bunlar kilit isimler ama bunlar olmasa bile nerdeyse aynı sistemde futbol oynayabiliyoruz.

Gelelim fener tarafina ali koç eski destegi asla bulamayacak ve hoca sikintilari var. Avrupadan birini bulup getirseler ligi, oyunculari tanimaya firsat bulamadan biz yine ligi kopaririz. Nuri Şahin disinda da Okan hocanin seviyesine ulasacak bir yerli hoca olacagini sanmiyorum. O nedenle isleri artik cok zor

Makasin acilmasini istiyorsak ekonomik olarak rahatlamamiz lzm. Bunun icin de bbden ciktiktan sonra dogru bi yapilanmaya gidilmeli dogru planlamalar yapilmali. En onemlisi 3 yilligina secilen baskanlarin kulubu babalarinin ciftligi gibi kullanmamalari gerek.

Sonra makasi makatlarına sokarız bnc

Hayır, daha 5. yıldızı takacağız, sonra 6. için çalışacağız, bir Avrp. kupası daha isteyeceğiz,
Galatasaray başarıyı 3-5 gün kutlayıp hemen akabinde yeni bir başarıya odaklanır,

makas açılması filan şöyle bi' 15 şamp. atarsak, Juve- int-milan gibi, o zaman deriz.

Ben cocukken bas basa gidiyorduk Fenerle. Hatta Fener biraz ondeydi gibi tam 2006-2011 donemi - ondan sonra ne olduysa oldu. Bu sene de kazanirsak tam 5 sampiyonluk onde olucagiz yani bu o zamanlar icin inanilmaz bir farkidi. Sakasina diyordum bi kac yil once biz 5 yildizi fenerin 4 yildizdan once takariz diye

Bu seneki transferlere göre.. Rodrigo De Paul ve İlkay Gündoğan transferleri yapılırsa şemsiye açılmaz.. Bir sonraki seviyeye geçmek lazım..

Üst Alt