Şampiyonlar Ligi | 3. Ön Eleme Turu | Anderlecht 5-0 Sivasspor| Bülent sözünü tuttu.. - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi | 3. Ön Eleme Turu | Anderlecht 5-0 Sivasspor| Bülent sözünü tuttu..

Cevap: Şampiyonlar Ligi | 3. Ön Eleme Turu | Anderlecht 5-0 Sivasspor| Bülent sözünü

ayrıca sivasa dün gece bize zevkli ve gollü bir maç izlettiği içinde teşekkürü bir borç biliriz:)))

Cevap: Şampiyonlar Ligi | 3. Ön Eleme Turu | Anderlecht-Sivasspor

Juhasz-Biglia-Polak-Boussoufa-Gillet-De Sutter gibi iş bitirici oyuncuları var Anderlecht'in

Sivasspor'un en değerli oyuncusu Mehmet Yıldız 4.5 MN fiyatıyla ancak yukarıda saydığım adamların hepsinin değeri 4.5 MN'nin üstünde kadro olarak bariz Anderlecht üstün gözüküyor

Anderlecht 3-0 Sivasspor

Sivasspor 0-1 Anderlecht

Bence gol bile atamazlar:D

Beklediğimden bile kötü be:D

Cevap: Şampiyonlar Ligi | 3. Ön Eleme Turu | Anderlecht 5-0 Sivasspor| Bülent sözünü

6 olsaydı türbülent talimat verirdi bi tane daha yiyin diye.. :p

Türkiye seninle gurur duyuyor Bülent Uygun

haha maç bizim burda oldu ama ben gitmedim ne geregi var:))

dun kahvede okey oynarken tv den izledik, gulme krizine girdik;

tesekkurler bulent bey, fenerin adami ne de olsa onlar besleri 7 leri sever sakin 6 yeme

bizim aptalligimizla trabzon nun sakarligi fener dangosuyla ikinci oldunuz simdi alin size avrupa

sonra kimse gelip anadoludan sampiyon çikmiyor demesin , avrupada neler yaptiklarini goruyoruz, birakin fener gitsin eglence oluyor en azindan

ulan bülo anderlecht gibi dandik bir takımdan yedn bu farkı hiç utanmıyo musun???:confused: anderlecht kim ulan:D:D:D utanmadan bi de liverpooldan 8 yiyen bjk ye laf sokuyo...liverpoolla karşılaştığını düşünsenize dün sivasın:eek::(:ka05::42::ka10::2aloh1::2aloh1::2aloh1::D:D:D fb liler forumlarında bülo nun 6 yemeyiz lafını gs ye sölediğine kanaat getirdiler...şeye sürülecek akıl yok yemin ediyorum hiçbirinde...avrupaya gitsek ... 6 ymeyiz ... dedi adam manudan 6 yediklerini unutmaya çalışıyolar:D:D:D:D

o nasi bi defans be bulent..

modern futbol anlayisi dimi..

aciklamalar daha bomba suc benim oyuncularim inanilmaz hatalar yapti..nasi ya :S

gerçekten de rezil bir futbol oynadı sivas dün akşam.

maçın böyle bir hal alacağı daha ilk 10 dakkadan belli olmuştu, o nasıl bir savunma!

oyuncuların dizleri tiriyordu sanki, 5 metre önündeki adama pas atamıyorlardı.

yenilen goller ise tam anlamıyla skandal. 5 golde de savunma ve kalecinin öyle hataları var ki, amatör takım sanırsın. utandım valla.

sivas futbol mantalitesinde ciddi bir değişikliğe gidiyor. ayağa top oynamaya çalıştılar, organize ataklar geliştirmeye çalıştılar.

sadece doldur-boşalt yapan, tekme-tokat, çirkef anlayışı terk etmeler sevindirici ama çok zorlanacaklar, belli.

şu an öyle bir futbol oynayacak kıvamda değiller, 2-3 tane nokta transfer ve sabırla o noktaya gelebilirler belki, kim bilir...

dünkü sonuca gelirsek ise, sevindim. bülent'in başarısızlıkların devamını diliyorum.

kimse ama türk takım falan demesin! fenerbahçe neyse sivas da benim için odur!

bu takımın başında bülent uygun, mecnun odyakmaz gibi adamlar oldukça kimle oynarsa rakip takımın sonuna kadar.

cok süper oldu ohh canima deysin :D

Bunlar şimdi avrupa ligi play offuna katılcaklarmı? Yoksa annenesinin liginemi döndü

sivas oldu 5ivas kardes takımları fb ye cok benzıyolar onlarda avrupa da fark yıyo bunlarda

Bu sene Sivas ilk 4'e bile giremeyecek.Göreceksiniz ;)

arkadaslar kımse cıkıp mıllıyetcılık lafı yapmasın bu kulup macları ayrıdır, onlarda bız yenıldıgımızde demedıklerı kalmıyodu, sıvas a ıyı oldu bulo da sozunun tuttu 6 yemedı 5 yedı sıra 9 yemede ınsallah kumede duserler amator e kadar yolları var ,fb ye karsı yatarlar bızım maclarda aslan kesılırler ıyı oldu, sıvas ta keske anderlecht 10 tane atsa :f50:

Uygun adım marş:1,2,3,4,5 :2aloh1:

Sivas "Düm Beş Beş" oldu :D

5iva55por :D:D

ne kadar da 5 var isminde :D yakismis

bu kadar antipatik bir anda kendini bir b.k zanneden antipatik bir takım ve ekip daha yoktur heralde , umarım küme düşecekler bu sene

Üst Alt