Şampiyonlar Ligi | B Grubu | VfL Wolfsburg 0-0 Beşiktaş JK | 21 Ekim | Maç Sonu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi | B Grubu | VfL Wolfsburg 0-0 Beşiktaş JK | 21 Ekim | Maç Sonu

Cevap: UEFA Şampiyonlar Ligi | B Grubu | VfL Wolfsburg - Beşiktaş JK | 21 Ekim| 21.45

1-1 berabere biter.

Cevap: UEFA Şampiyonlar Ligi | B Grubu | VfL Wolfsburg - Beşiktaş JK | 21 Ekim| 21.45

Veh: Şanslar eşit

Şampiyonlar Ligi’nde çarşamba günü Beşiktaş'ı ağırlayacak Wolfsburg takımının teknik direktörü Armin Veh, karşılaşma için iki takımın da şanslarının eşit olduğunu söyledi. Veh, siyah-beyazlıların saygı duyulması gereken iyi bir takım olduğunun altını çizdi.

Geçen sezon Bundesliga'da tarihinde ilk şampiyonluğunu elde eden Wolfsburg, teknik direktörü Felix Magath'ı Schalke 04'e kaptırmıştı. Yeşil-beyazlılar Magath'ın yerine bir başka şampiyon apoletli teknik adam Armin Veh ile anlaştı. 2007'de Stuttgart’la mutlu sona ulaşan Veh, Wolfsburg'u Magath'ın bıraktığı yerde tutmakta zorlanıyor. Wolfsburg 9. hafta sonunda 16 puanla 5. sırada yer alıyor. Teknik direktör Armin Veh, çarşamba günü Şampiyonlar Ligi’nde Beşiktaş’la oynayacakları B Grubu maçı öncesi açıklamalarda bulundu ve zorlu bir mücadeleye çıkacaklarını söyledi.

“Maç zorlu ve heyecanlı olacak. Biz kendi sahamızda ve seyircimizin önünde kazanmak istiyoruz. Ancak şans her iki takım için de eşit” diyen Veh, Beşiktaş'ın iyi bir takım olduğunun altını çizdi.

Alman teknik adam, “Rakibimiz geçen sene iki kupa aldı. Güçlü bir kadrosu olduğu kanısındayım. Beşiktaş'a saygı duyuyorum. İyi bir takımla oynayacağız. Hazırlıklarımızı da buna göre yapıyoruz. Biz takım olarak maça hazır durumdayız. Türk taraftarın takımlarına bağlılığını biliyorum. İstanbul'daki maçı da bu anlamda sabırsızlıkla bekliyorum” diye konuştu.

Kaynak:Ntvspor

ınsallah bjk yener ama zor gıbı goruyorum hatta cocuk olur bu macta uzulerek soyluyorum ama...

Yazık olacak Beşiktaş'a

Dzeko-Martins-Grafite ve karşılarında Rüştü çok zevkli maç olur.

4-0 Wolsburg alacak daha üstü katliam olur :asd:

Wolfsburg : 3-5 arası BJK : 0-2 arası

kısaca fark olur. Grafite ve Dzeko dalgasını geçerler.

5-2 biter. 7+ için uygun bir maç.

net bi galibiyet bekliyorum alman temsilcisinden.

bence bjk bu maca cikmasin

utaniyorum artik bunlari izlerken

rezil ettiler ülkemizi

insan biraz utanir ya

Berabere dedim o bile zor gibi ama puan ve puanla dönerse güzel olur.

Berbat CKSA'ya direnememiş bjk'nin,Manchester'a Old Trafford'a kafa tutan taş gibi Wolfsburg'tan 2 golden az yemesi Rubin Kazan'ın Barça'yı deplasmanda yenmesinden daha büyük süpriz olur :D vah beşiktaş vah, çıktın oraya bala mala fb gibi rezil ediyosun Türk futbolunu..

Cska dan puan alamaz ise 0 garanti beşiktaş için..Zaten teknik direktörleride alışık.

Valla Bjk'nin mücadelesi bana o kadar kötü gelmiyor ama Mustafa Hoca'nın büyük hoca olamaması bu takımı bu kadar süründürüyor. Bugünkü maçta herşeye gebe duruyor bence. 3 sonuçta sürpriz olmaz.

Üst Alt