GSC Haber - Şampiyonlar Ligi Fikstürümüz Belli Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Şampiyonlar Ligi Fikstürümüz Belli Oldu

20230902_112207.jpg

20 Eylül Galatasaray - Kopenhag
3 Ekim Man. United - Galatasaray
24 Ekim Galatasaray - Bayern Münih

8 Kasım Bayern Münih - Galatasaray
29 Kasım Galatasaray - Man. United
12 Aralık Kopenhag - Galatasaray

Facia

Facia
İlk 4 maçta 1 galibiyet alırsak son 2 maçı kazanıp çıkma şansımız olur. Kapanışı içerde United ve Kopenhag deplasmanı ile yapmak bence çok kötü değil. En önemlisi ve en zoru ilk maç. Doğrudan rakiplerimizle en formda olacağımızı öngördüğümüz Kasım Aralık aylarında kağıt üstünde kötü durmuyor. Form tutarsa takım o zamana kadar gruptan çıkmak çok olası geliyor.

Facia

Eyvah - çok seri şekilde hazırlanması lazım takımın..

CL sitesinde yayınlanmamış hala - yavaş bunlar yav

İlk maç iyi oldu en azından en güçsüz rakibimizle içerde oynuyoruz mutlaka 3 puan lazım iyi fikstür çekmişiz son 2 maçı kaybetmezsek bişeyler yapabiliriz

Eğer ilk maçı kazanırsak ve Manchesterı evimizde yenersek son haftaya biz 6 puan ile United ise iki Kopenhag maçını kazanırsa 9 puan ile girer. Son maç ne UEFA ne şampiyonlar ligi şansı olmayan Kopenhag deplasmanına gideriz. Yenersek gruptan çıkma şansımız da olacaktır. Bayern United maçına göre. O durumda final maçını alacağımızı düşünüyorum. Ya Bayern'den ekstra 1 beraberlik çıkartmalı averaj olarak daha kötü olmak istemiyorsak, ya da United Kopenhag deplasmanında 1 beraberlik almalı. Geçen sene Manchester City, Dortmund, Sevilla ile aynı grupta olan Kopenhag evindeki tüm maçları berabere bitirmiş. Ben United'ın Kopenhag deplasmanında berabere kalacağını düşünüyorum.

Üst Alt